https://www.innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_a4f09641e3dd4323c88d8b0fa_o.jpg
Biznesini böyütmək və hər fürsətdə qənaət etmək istəyən sahibkarlar üçün bank xərclərinin şəffaflığı çox önəmlidir. Əgər hər əməliyyatda əlavə komissiya ödəməkdən yorulmusansa, Yelo Bank-ın təqdim etdiyi biznes tarif paketləri məhz sənin üçündür.
Bu paketlər fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər üçün bank xidmətlərini daha proqnozlaşdırıla bilən və səmərəli edir. Müştərilər öz bizneslərinin miqyasına uyğun seçim edərək, il ərzində limitlər daxilində əlavə komissiya qayğısı olmadan işlərinə fokuslana bilirlər.
Yelo tarif paketləri sahibkara nə qazandırır?
- Xərclərini öncədən bilirsən: Ayın sonunda bank komissiyaları sənin üçün sürpriz olmur, büdcəni dəqiq planlayırsan.
- Aktiv bizneslər üçün qənaət: Əgər tez-tez köçürmələr və nağdlaşdırma edirsənsə, paket daxilindəki limitlər xərclərini minimuma endirir.
- Hər ehtiyaca uyğun 4 seçim: Kiçik və ya orta biznes – ehtiyacın hansıdırsa, ona uyğun fərqli tarif seçə bilərsən.
- Hər şey daxil: Köçürmələr, nağdlaşdırma, əməkhaqqı layihəsi, POS və kassa əməliyyatları artıq vahid paketdə birləşib.
Yelo Bank-ın tarif paketləri ilə biznesinə çeviklik qat, büdcəni daha yaxşı idarə et və əlavə xərcləri düşünmə. Daha ətraflı məlumat və tarif paketi seçmək üçün: https://ylb.az/biznestarifler.
Bank xidmətləri, o cümlədən biznes kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_a4f09641e3dd4323c88d8b0fa_o.jpg
Прозрачность банковских расходов крайне важна для предпринимателей, которые стремятся развивать свое дело и ценят каждый ресурс. Если тебе надоело платить комиссию за каждую отдельную транзакцию, тарифные пакеты для бизнеса от Yelo Bank — именно то, что тебе нужно.
Эти пакеты делают банковские услуги для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц более предсказуемыми и удобными. Ты можешь выбрать тариф в зависимости от масштаба своего бизнеса и спокойно работать в рамках установленных лимитов, не беспокоясь о лишних расходах в течение года.
Что дают тарифные пакеты Yelo предпринимателю?
- Расходы известны заранее: банковские комиссии не станут сюрпризом в конце месяца, и ты сможешь точно планировать свой бюджет.
- Экономия для активного бизнеса: если ты часто делаешь переводы или снимаешь наличные, лимиты внутри пакета помогут минимизировать затраты.
- 4 варианта под любые нужды: малый или средний бизнес — выбирай подходящий тариф в зависимости от своих потребностей.
- Все включено: переводы, обналичивание, зарплатный проект, POS-терминалы и кассовые операции теперь объединены в одном удобном пакете.
Добавь своему бизнесу гибкости, лучше управляй бюджетом и не трать время на мысли о лишних комиссиях вместе с Yelo Bank. Узнать больше и выбрать свой тариф: https://ylb.az/biznestarifler.
Хотите оформить бизнес-кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az