Səyahət planlarını Yelo App-ə həvalə et!
Mart ayının uzun tətilləri gəlir, deməli, səyahət vaxtıdır! Amma hər səfər öncəsi sənəd toplamaq, sığorta axtarmaq vaxt aparan prosesə çevrilə bilər. Yelo Bank səyahət hazırlıqlarını bir tətbiqə sığdırdı – artıq bütün vacib işlərini Yelo App-də həll edə bilərsən.
Səyahət sığortası – bir neçə kliklə tam onlayn!
Səfər zamanı gözlənilməz hallardan sığortalanmaq üçün səyahət sığortasını Yelo App vasitəsilə tam onlayn şəkildə əldə etmək mümkündür. Bu sığorta paketi tibbi xərclərdən tutmuş, reyslərin ləngiməsi kimi hallara kimi bir çox prosesləri əhatə edir.
Səfirlik üçün arayış: Sifariş et, ünvanına gəlsin!
Viza prosesinin ən vacib mərhələlərindən biri olan bank arayışının sifarişi də onlayndır. Səfirliyə təqdim olunacaq hesab arayışını birbaşa Yelo App üzərindən sifariş etmək mümkündür. Sifariş olunan sənəd min. 1 iş günü ərzində kuryer vasitəsilə qeyd olunan ünvana çatdırılır.
Hər səfər işlərinin rahat getməsi üçün Yelo App tətbiqi 24/7 səninlədir! Bir çox bank xidmətlərindən tam rəqəmsal şəkildə faydalanmaq üçün parlaq tətbiqimizi elə indi yüklə: https://ylb.az/seyahetsigortasi.
Bankdan xidmətləri haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_ba370c25fc2dfd4903773d853_o.jpg
Приближаются длинные мартовские каникулы - самое время для путешествий! Но сбор документов и поиск страховки перед поездкой могут занимать много времени. Yelo Bank собрал всё необходимое для твоей поездки в одном приложении. Теперь все важные задачи можно решить прямо в Yelo App.
Страхование путешествий - онлайн в несколько кликов!
Чтобы защитить себя от непредвиденных ситуаций, тебе не нужно никуда идти. Оформи страховку полностью онлайн через Yelo App. Этот страховой пакет покрывает многое - от медицинских расходов до задержки рейса. Просто расслабься и наслаждайся отдыхом, а о безопасности позаботится Yelo.
Справка для посольства: закажи с доставкой на дом!
Заказ банковской справки для визы теперь тоже доступен онлайн. Заказать документ для посольства можно прямо в приложении. Мы подготовим справку и доставим её курьером по твоему адресу всего за 1 рабочий день. Больше никаких очередей - трать время на сборы чемодана, а не на походы в банк.
Yelo App с тобой 24/7, чтобы каждая твоя поездка прошла идеально. Скачивай наше яркое приложение и пользуйся всеми банковскими услугами в цифровом формате. Скачать приложение: https://ylb.az/seyahetsigortasi.
Есть вопросы по банковским услугам? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az