Birbank Biznes-in “Hər işdə birinci qadınlar” yarmarkası uğurla yekunlaşıb
Birbank Biznes-in “Hər işdə birinci qadınlar” yarmarkası uğurla yekunlaşıb Birbank Biznes-in “Hər işdə birinci qadınlar” yarmarkası uğurla yekunlaşıb
8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Günü ərəfəsində Birbank Biznes-in təşəbbüsü ilə həyata keçirilən “Hər işdə birinci qadınlar” yarmarkası başa çatıb. Artıq ənənə halını alan yarmarka PASHA Malls-un dəstəyi ilə Crescent Mall-da baş tutub. Ümumilikdə 50 sahibkar qadının iştirak etdiyi tədbir ziyarətçilər tərəfindən də maraqla qarşılanıb.
Yarmarka çərçivəsində unikal əl işləri, kreativ hədiyyələr və müxtəlif məhsullar layihəyə özəl endirimli qiymətlərlə satışa çıxarılıb. Tədbir qadın sahibkarlar üçün satış imkanlarının genişləndirilməsi, yeni müştərilərlə tanışlıq və potensial tərəfdaşlıqların qurulması baxımından effektiv platforma rolunu oynayıb.
Layihənin davamı olaraq qadın sahibkarlar üçün xüsusi kampaniyaya da start verilib. Belə ki, xanımların biznesinə dəstək məqsədi ilə təqdim olunan “She’s Next” kartı 15 mart 2026-cı il tarixinədək xanımlara ödənişzsiz olaraq hədiyyə edilir. Kart sahibinə manat, dollar və avro valyutalarında istifadə imkanı ilə yanaşı, müxtəlif bonuslar və əlavə imtiyazlar da təklif edir. “She’s Next” biznes kartını əldə etmək istəyənlər Birbank Biznes-in rəsmi internet saytı və ya mobil tətbiqi vasitəsilə onlayn müraciət edə bilərlər. Həmçinin, 16 mart tarixinədək  xanımların Birbank Biznes mobil tətbiqindən onlayn rəsmiləşdirdikləri kreditlərə heç bir komissiya tətbiq edilmir.
Birbank Biznes bu təşəbbüslərlə qadın sahibkarların fəaliyyətini dəstəkləməyi, onların bizneslərinin tanıdılması və inkişafı üçün yeni imkanlar yaratmağı hədəfləyir.

https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_4767e7281642231774abaf8ee_o.jpg
On the eve of International Women’s Day on March 8, the fair “Women first in everything”, organized by Birbank Biznes, came to a successful close. The event, which has already become a tradition, was held at Crescent Mall with the support of PASHA Malls. A total of 50 women entrepreneurs participated, and the fair attracted significant interest from visitors.
The fair brought together unique handmade items, artisanal gifts, and a wide variety of products offered at special prices. It served as an effective platform for women entrepreneurs to expand sales, connect with new clients, and establish potential business partnerships.
As a continuation of the project, a special campaign for women entrepreneurs was also launched. To support women’s businesses, the “She’s Next” business card is being offered free of charge to women until March 15, 2026. The card can be used in manats, US dollars, and euros, and provides a range of bonuses and additional privileges.
Those interested in obtaining the “She’s Next” business card can apply online through the official Birbank Biznes website or via the mobile app. Additionally, until March 16, loans applied for online through the Birbank Biznes mobile app by women will incur no commission fees.
Through these initiatives, Birbank Biznes aims to support women entrepreneurs, promote and develop their businesses, and create new opportunities for growth and success.