AccessBank 2026-cı il üzrə Strateji İnkişaf Planına uyğun olaraq regionlarda filial şəbəkəsinin genişləndirilməsini davam etdirir. Bu çərçivədə Bankın sayca 39-cu filialı Gəncə şəhərində fəaliyyətə başlayıb.
Gəncənin iqtisadi potensialı, sahibkarlıq mühiti və əhali sayı nəzərə alınmaqla şəhərdə AccessBank-ın artıq ikinci filialı müştərilərin xidmətinə verilib. Yeni filial bölgədə həm fərdi müştərilərin, həm də sahibkarların bank xidmətlərinə çıxışını asanlaşdıracaq.
Müştərilərə daha yaxın olmaq və xidmət keyfiyyətini yüksəltmək məqsədilə açılan “Kəpəz” filialı Gəncə şəhəri, Nəriman Nərimanov prospekti 70 ünvanında yerləşir. Müasir konsepsiya əsasında qurulan filial funksional planlanması və texnoloji həlləri ilə müştərilərə daha rahat xidmət göstərilməsini təmin edir.
Filialda mikro və aqro kreditlər, biznes və istehlak kreditləri, əmanətlərin qəbulu, plastik kartların rəsmiləşdirilməsi, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və digər bank xidmətləri təqdim olunur. Eyni zamanda, sahibkarlar üçün maliyyə məsləhəti və ehtiyaclara uyğun fərdi həllər də mövcuddur.
AccessBank regionlarda dayanıqlı maliyyə inklüzivliyinin təmin edilməsi və sahibkarlığın maliyyələşdirilməsi istiqamətində fəaliyyətini ardıcıl şəkildə davam etdirir.
AccessBank Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 25-i bölgələrdə olmaqla, 39 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .

AccessBank продолжает реализацию Стратегического плана развития на 2026 год, последовательно расширяя филиальную сеть в регионах страны. В рамках данной стратегии в городе Гянджа начал работу 39-й филиал банка.
Учитывая высокий экономический потенциал Гянджи, активную предпринимательскую среду и численность населения, AccessBank открыл в городе второй филиал, сделав банковские услуги еще более доступными как для физических лиц, так и для представителей бизнеса.
Филиал «Kəpəz» расположен в городе Гянджа, на проспекте Наримана Нариманова 70. Отделение создано в соответствии с современной концепцией организации банковского пространства с продуманной функциональной планировкой и внедренными технологическими решениями обеспечивающими клиентам комфортное и оперативное обслуживание.
В филиале представлен широкий спектр банковских услуг, включая микро- и агрокредиты, бизнес- и потребительские кредиты, приём вкладов, оформление пластиковых карт, денежные переводы, валютно-обменные операции и другие финансовые сервисы. Предпринимателям также доступны профессиональные финансовые консультации и индивидуальные решения, адаптированные к потребностям их бизнеса.
AccessBank продолжает системную работу по обеспечению устойчивой финансовой инклюзии в регионах, поддерживая развитие предпринимательства и расширяя доступ к банковским услугам по всей стране.