https://www.innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_590eb0e8713b7d5ee6d5c7370_o.jpg
VTB (Azərbaycan) Novruz bayramı ərəfəsində müştərilər üçün sərfəli kredit kampaniyasına start verib. Kampaniya çərçivəsində nağd kreditləri illik 9,5%-dən başlayan faiz dərəcəsi və 0% komissiya ilə əldə etmək mümkündür. Təklif 24 fevral – 31 mart tarixləri arasında qüvvədədir.
Bayram kampaniyası çərçivəsində çərşənbə axşamları nağd kreditlər tam komissiyasız – 0% ilə təqdim olunacaq.
Eyni zamanda, digər banklardakı kreditlərini VTB (Azərbaycan)-da birləşdirmək istəyən müştərilər aksiyanın bütün müddəti ərzində krediti komissiyasız rəsmiləşdirə bilərlər. Bu isə kredit şərtlərini daha sərfəli edir və daha geniş müştəri kütləsi üçün əlçatan imkan yaradır.
“Novruz yenilənmə zamanıdır. Biz də bu ərəfədə müştərilərimizə daha sərfəli və rahat kredit imkanları təqdim edirik. Endirilmiş faiz dərəcəsi və komissiyanın olmaması kredit rəsmiləşdirilməsini daha əlverişli edir. Məqsədimiz müştərilərimizin planlarını gerçəkləşdirməsinə dəstək olmaq və bank xidmətlərini daha da əlçatan etməkdir”, – deyə bank VTB (Azərbaycan)-ın İdarə Heyətinin üzvü və Pərakəndə Biznesin rəhbəri Yaşar Kərimov şərh edib.
VTB (Azərbaycan) ASC-nin məhsul və xidmətləri haqqında məlumatı filiallarda, https://vtb.az/ rəsmi veb saytında, 986 qısa nömrəsinə zəng etməklə və sosial media səhifələrində əldə etmək olar.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_590eb0e8713b7d5ee6d5c7370_o.jpg
В преддверии праздника Новруз ВТБ (Азербайджан) запускает акцию со сниженной процентной ставкой от 9.5% годовых и нулевой комиссией по кредиту наличными. Предложение действует в период с 24 февраля по 31 марта.
В рамках праздничной кампании комиссия по кредитам наличными составит 0% по праздничным вторникам. Для клиентов, желающих объединить свои кредиты в банке ВТБ (Азербайджан) предоставляется возможность оформить кредит без комиссии на протяжении всего срока действия акции, что делает условия оформления еще более выгодными и доступными для широкого круга заемщиков.
«Новруз — это время обновления, и мы хотим, чтобы наши клиенты встретили праздник с новыми возможностями. Снижение процентной ставки и отмена комиссии делают оформление кредита максимально комфортным. Мы стремимся поддерживать наших клиентов в реализации их планов и продолжим предлагать решения, которые делают банковские услуги более доступными», - прокомментировал Член Правления, руководитель розничного бизнеса ВТБ (Азербайджан) Яшар Каримов.
Информацию о продуктах и услугах ОАО ВТБ (Азербайджан) можно получить в филиалах, на официальном веб-сайте https://vtb.az/, по номеру 986, а также на страницах в социальных сетях.