https://www.innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_590eb0e8713b7d5ee6d5c7370_o.jpg
VTB (Azərbaycan) Novruz bayramı ərəfəsində müştərilər üçün sərfəli kredit kampaniyasına start verib. Kampaniya çərçivəsində nağd kreditləri illik 9,5%-dən başlayan faiz dərəcəsi və 0% komissiya ilə əldə etmək mümkündür. Təklif 24 fevral – 31 mart tarixləri arasında qüvvədədir.
Bayram kampaniyası çərçivəsində çərşənbə axşamları nağd kreditlər tam komissiyasız – 0% ilə təqdim olunacaq.
Eyni zamanda, digər banklardakı kreditlərini VTB (Azərbaycan)-da birləşdirmək istəyən müştərilər aksiyanın bütün müddəti ərzində krediti komissiyasız rəsmiləşdirə bilərlər. Bu isə kredit şərtlərini daha sərfəli edir və daha geniş müştəri kütləsi üçün əlçatan imkan yaradır.
“Novruz yenilənmə zamanıdır. Biz də bu ərəfədə müştərilərimizə daha sərfəli və rahat kredit imkanları təqdim edirik. Endirilmiş faiz dərəcəsi və komissiyanın olmaması kredit rəsmiləşdirilməsini daha əlverişli edir. Məqsədimiz müştərilərimizin planlarını gerçəkləşdirməsinə dəstək olmaq və bank xidmətlərini daha da əlçatan etməkdir”, – deyə bank VTB (Azərbaycan)-ın İdarə Heyətinin üzvü və Pərakəndə Biznesin rəhbəri Yaşar Kərimov şərh edib.
VTB (Azərbaycan) ASC-nin məhsul və xidmətləri haqqında məlumatı filiallarda, https://vtb.az/ rəsmi veb saytında, 986 qısa nömrəsinə zəng etməklə və sosial media səhifələrində əldə etmək olar.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_590eb0e8713b7d5ee6d5c7370_o.jpg
On the eve of Novruz, VTB (Azerbaijan) has launched a special campaign offering a reduced interest rate starting from 9.5% per annum and zero commission on cash loans. The promotion is valid from February 24 through March 31.
As part of the festive campaign, the commission on cash loans will be 0% on “Festive Tuesdays.” In addition, clients wishing to consolidate their loans at VTB (Azerbaijan) can apply for a loan with zero commission throughout the entire promotional period, making the terms even more attractive and accessible to a wide range of borrowers.
“Novruz is a time of renewal, and we want our clients to welcome the holiday with new opportunities. The reduced interest rate and waived commission make the loan process максимально comfortable. We are committed to supporting our clients in achieving their plans and will continue to offer solutions that make banking services more accessible,” commented Yashar Karimov, Member of the Management Board and Head of Retail Business at VTB (Azerbaijan).
For more information about the products and services of VTB (Azerbaijan), customers can visit the bank’s branches, official website, call 986, or refer to its social media pages.