PAŞA Bank sahibkarlara illik 12%-dən başlayan biznes krediti və komissiyasız əməliyyatlar təklif edir
PAŞA Bank sahibkarlara illik 12%-dən başlayan biznes krediti və komissiyasız əməliyyatlar təklif edir PAŞA Bank sahibkarlara illik 12%-dən başlayan biznes krediti və komissiyasız əməliyyatlar təklif edir
Bu bahar PAŞA Bank sahibkarlar üçün yeni fürsətlər gətirir. Müştərilər artıq nəinki endirimli şərtlərlə kreditlər, həm də Tarifim məhsulu daxilində pulsuz köçürmələr və valyuta mübadiləsi edə bilərlər.
Belə ki, bank 19 fevraldan başlayaraq 1 ay müddətində onlayn biznes kreditinə 1% faiz endirim təklif edir. Kampaniya dövründə sahibkarlar girovsuz, tamamilə onlayn şəkildə 250,000 AZN-dək biznes kreditlərini 13 %-dən deyil, 12%-dən başlayaraq əldə edə biləcəklər. Üstəlik, kredit almış sahibkarlar 1 milyon AZN-dək ölkədaxili köçürmələrini və 250,000 AZN-dək valyuta mübadiləsi əməliyyatlarını da tam pulsuz icra edəcəklər.
Əlavə olaraq, PAŞA Bank-ın müştəriləri eyni tarixlərdə faktorinq məhsuluna 0.5% illik faiz endirimi və ya 0.5% komissiya endirimi, eləcə də ticarət kredit xətti üzrə 0.5% illik komissiya endirimi əldə edə biləcəklər.
Təklif sahibkarlara maliyyə imkanlarını artırmaq, xərcləri azaltmaq və bizneslərini daha rahat idarə etmək imkanı verir. 19 martadək davam edən kampaniya mikro, kiçik və orta bizneslər, eləcə də fərdi sahibkarlar üçün keçərlidir. Ətraflı məlumat almaq və bu fürsətdən istifadə etmək üçün linkə keçid edin.
Xatırladaq ki, PAŞA Bank beynəlxalq maliyyə nəşri “International Investor Magazine” tərəfindən 2026-cı il üzrə eyni vaxtda iki əsas kateqoriyada - “Azərbaycanın ən yaxşı bankı” və “Azərbaycanın ən yaxşı KOS bankı” - adına layiq görülüb. Bank 2024–2025-ci illərdə yerli sahibkarlığın inkişafına verdiyi töhfələrə görə “Euromoney”, “International Investor Magazine” və “Global Finance” kimi nüfuzlu beynəlxalq nəşrlər tərəfindən bir sıra mükafatlara, o cümlədən “Ən yaxşı KOS Bankı” və “World’s Best Private Banks 2025” titullarına layiq görülüb. Eyni zamanda, bank 2025-ci ildə “Stevie Awards” tərəfindən “İlin şirkəti” nominasiyasında “Gold Stevie” mükafatını qazanan ilk Azərbaycan bankı olub.

https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_1c238fbf9508f1744d3e6313a_o.jpg
Этой весной PASHA Bank предлагает предпринимателям новые возможности. Клиенты могут воспользоваться не только кредитами на льготных условиях, но и бесплатно осуществлять переводы и валютные операции в рамках продукта Tarifim.
Начиная с 19 февраля и в течение одного месяца банк предлагает скидку 1% на процентную ставку по онлайн-бизнес-кредитам. В период кампании предприниматели смогут получить беззалоговые бизнес-кредиты полностью онлайн на сумму до 250 000 AZN по ставке от 12% вместо 13%. Кроме того, предприниматели, оформившие кредит, смогут бесплатно осуществлять внутристрановые переводы на сумму до 1 000 000 AZN и операции по обмену валюты на сумму до 250 000 AZN.
Дополнительно в указанный период клиенты PASHA Bank смогут получить скидку 0,5% на годовую процентную ставку или 0,5% на комиссию по факторинговым продуктам, а также скидку 0,5% годовой комиссии по торговой кредитной линии.
Предложение позволяет предпринимателям расширить финансовые возможности, сократить расходы и более эффективно управлять своим бизнесом. Кампания действует до 19 марта и распространяется на микро-, малый и средний бизнес, а также на индивидуальных предпринимателей. Чтобы получить подробную информацию и воспользоваться предложением, перейдите по ссылке.
Напомним, что PASHA Bank был признан международным финансовым изданием International Investor Magazine лучшим сразу в двух ключевых категориях 2026 года — «Лучший банк Азербайджана» и «Лучший банк для МСБ в Азербайджане». В 2024–2025 годах банк также был удостоен ряда наград от авторитетных международных изданий, таких как Euromoney, International Investor Magazine и Global Finance, включая титулы «Лучший банк для МСБ» и «World’s Best Private Banks 2025».
Кроме того, в 2025 году банк стал первым азербайджанским банком, получившим награду «Gold Stevie» в номинации «Компания года» от Stevie Awards.