https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_c83380813e3e252942a49fa9f_o.jpg
Bank VTB (Azərbaycan) ASC Ofis Mebellərinin alınması və quraşdırılması ilə əlaqədar AÇIQ TENDER ELAN EDİR
Tender təklifləri 02.11.2022-ci il saat 16:00-dan gec olmayaraq qeyri-şəffaf zərfdə bağlanmış və möhürlənmiş şəkildə, təqdim edilən sənədlərin möhürlənmiş və imzalanmış siyahısını əlavə olaraq, Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., 38 ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir. Elan edilmiş tenderin texniki şərtlərinə cavab verməyən təkliflər tender komissiyası tərəfindən baxılmayacaq.
Tender təkliflərinin qiymətləndirilməsində aşağıdakı meyarlara üstünlük veriləcəkdir: ən səmərəli tender təklifinə və iş təcrübəsinə.

https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_c83380813e3e252942a49fa9f_o.jpg
Конкурсная заявка должна быть предоставлена в непрозрачном закрытом двойном конверте с прикрепленным перечнем содержимых документов, заверенным печатью контрагента (в случае если контрагент – индивидуальный предприниматель, подписью) не позднее 16:00 23 сентября 2022 года в главный офис Банка по адресу: г. Баку, пр. Хатаи 38, Меценат Плаза, ОАО Банк ВТБ (Азербайджан), АZ 1008, Конкурсный (Тендерный) Комитет ОАО Банк ВТБ (Азербайджан). Предложения, не соответствующие техническим условиям объявленного конкурса, конкурсной комиссией не рассматриваются.
При оценке тендерных предложений приоритетными будут следующие критерии: наиболее выгодное тендерное предложение и опыт работы.