https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_c83380813e3e252942a49fa9f_o.jpg
Bank VTB (Azərbaycan) ASC Ofis Mebellərinin alınması və quraşdırılması ilə əlaqədar AÇIQ TENDER ELAN EDİR
Tender təklifləri 02.11.2022-ci il saat 16:00-dan gec olmayaraq qeyri-şəffaf zərfdə bağlanmış və möhürlənmiş şəkildə, təqdim edilən sənədlərin möhürlənmiş və imzalanmış siyahısını əlavə olaraq, Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., 38 ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir. Elan edilmiş tenderin texniki şərtlərinə cavab verməyən təkliflər tender komissiyası tərəfindən baxılmayacaq.
Tender təkliflərinin qiymətləndirilməsində aşağıdakı meyarlara üstünlük veriləcəkdir: ən səmərəli tender təklifinə və iş təcrübəsinə.

https://innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_c83380813e3e252942a49fa9f_o.jpg
The bid must be submitted in an opaque closed double envelope with an attached list of the contents of the documents, certified by the seal of the counterparty (in case the counterparty is an individual entrepreneur, by signature) no later than 16:00 on September 23, 2022 to the Bank's main office at the address: Baku, Khatai Ave. 38, Mecenat Plaza, VTB Bank OJSC (Azerbaijan), АZ 1008, Competitive (Tender) Committee of VTB Bank OJSC (Azerbaijan). Proposals that do not meet the technical conditions of the announced tender are not considered by the tender commission.
When evaluating tender proposals, the following criteria will be given priority: the most advantageous tender proposal and work experience.