https://www.innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_c3263201f5a0ef42bcd92413d_o.jpg
Azərbaycanda qadınların biznes fəaliyyəti hər il yeni zirvələrə çatır. Bu gün ölkəmizdə 338 mindən çox qadın sahibkar öz uğur hekayəsini yazır və təkcə son bir ildə onların sırasına 21 mindən çox yeni sima əlavə olunub. Yelo Bank olaraq, bu enerjini dəstəkləmək və xanım sahibkarların maliyyə resurslarına çıxışını daha da asanlaşdırmaq məqsədilə xüsusi şərtlərlə mikro kredit məhsulumu təqdim edir.
- Məbləğ: 500 – 100 000 AZN
- Müddət: 48 ayadək
- İllik faiz dərəcəsi: cəmi 8%-dən başlayaraq
Qadın sahibkarlara dəstək olmaq həm iqtisadi, həm də mühüm sosial missiyadır. Aşağı faiz dərəcələri və uzunmüddətli güzəşt müddəti xanım sahibkarlara imkan verir ki, kredit öhdəlikləri barədə deyil, məhz bizneslərinin böyüməsi barədə düşünsünlər.
Əgər sən də öz biznesini böyütmək və ya yeni bir layihəyə başlamaq istəyirsənsə, Yelo Bank hər addımda sənin yanındadır. Kreditdən yararlanmaq və onlayn müraciət üçün: https://ylb.az/qdshb.
Bankdan mikro kredit almaq istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_c3263201f5a0ef42bcd92413d_o.jpg
Women's business activity in Azerbaijan reaches new heights every year. Today, more than 338,000 female entrepreneurs are writing their own success stories in our country, and over 21,000 new faces have joined their ranks in the last year alone. As Yelo Bank, we are offering our microcredit product with special conditions to support this energy and further facilitate access to financial resources for female entrepreneurs. Product Terms:
- Amount: 500 – 100,000 AZN
- Term: Up to 48 months
- Grace period: Up to 12 months
- Annual interest rate: Starting from just 8%
Supporting female entrepreneurs is both an economic and an important social mission. Low interest rates and long grace periods allow female entrepreneurs to think not about loan obligations, but about the growth of their business.
If you also want to grow your business or start a new project, Yelo Bank is with you every step of the way. To take advantage of the loan and apply online: https://ylb.az/qdshb.