https://www.innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_e961f3c054b6ab716e1e8495e_o.jpg
İnnovasiya lideri Bakcell-in hədiyyələrlə bol lotereyası uğurla yekunlaşıb. Geniş marağa səbəb olan lotereyanın ən böyük mükafatı – “Porsche Cayenne” avtomobilinin qalibi Urfan Buksayev olub.
“Bakcell olaraq abunəçilərimizin gündəlik həyatını daha da zənginləşdirən, onlara əlavə dəyər yaradan təşəbbüslərə xüsusi önəm veririk. Bu lotereya çərçivəsində yüzlərlə qalibə sevinc dolu anlar yaşatdıq. Böyük məmnuniyyət hissi ilə meqa lotereyamızın əsas hədiyyəsi – ‘Porsche Cayenne’ avtomobilinin qalibini elan edirik və bütün qalibləri səmimi-qəlbdən təbrik edirik!", -deyə Bakcell-in İctimaiyyətlə əlaqələr və korporativ kommunikasiyalar üzrə direktoru Aysel Süleymanova bildirib.
Qeyd edək ki, lotereya çərçivəsində sonuncu “Zeekr 001” avtomobilinin də qalibi müəyyənləşib. Samir Əskərov bu unudulmaz anın sevincini yaşayaraq lüks avtomobilinin açarlarını təhvil alıb.
Xüsusilə vurğulamaq istərdik ki, Bakcell lotereyası Azərbaycanda süni intellekt əsaslı platforma üzərində qurulan ilk genişmiqyaslı lotereya olub. Abunəçilər “Şans” paketi və Bakcell xidmətlərindən aktiv istifadə vasitəsilə möhtəşəm hədiyyələr qazanmaq imkanı əldə ediblər. Lotereya müddətində süni intellektin seçimi ilə ümumilikdə 92 “iPhone 17”, 13 “Zeekr 001” avtomobili və 1 “Porsche Cayenne” sahiblərinə təqdim edilib.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_e961f3c054b6ab716e1e8495e_o.jpg
Bakcell, the innovation leader, has successfully concluded its gift-packed lottery. The winner of the grand prize of the lottery that generated widespread interest - a Porsche Cayenne is Urfan Buksayev.
“As Bakcell, we place special emphasis on initiatives that enrich the daily lives of our subscribers and create added value for them. Within this lottery campaign, we brought moments of joy to hundreds of winners. With great pleasure, we are announcing the winner of the main prize of our Mega Lottery, a Porsche Cayenne and we sincerely congratulate all the winners,” said Aysel Suleymanova, Director of Public Relations and Corporate Communications at Bakcell.
It should be noted that the winner of the final Zeekr 001 vehicle was also determined. Samir Asgarov experienced the joy of this unforgettable moment as he received the keys to his luxury car.
We would like to particularly highlight that the Bakcell lottery was the first large-scale lottery in Azerbaijan built on an artificial intelligence–based platform. By actively using the “Chance” package and Bakcell services, subscribers had the opportunity to win remarkable prizes. Throughout the lottery, a total of 92 iPhone 17 smartphones, 13 Zeekr 001 vehicles, and 1 Porsche Cayenne were awarded to winners selected by artificial intelligence.