https://www.innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_e961f3c054b6ab716e1e8495e_o.jpg
İnnovasiya lideri Bakcell-in hədiyyələrlə bol lotereyası uğurla yekunlaşıb. Geniş marağa səbəb olan lotereyanın ən böyük mükafatı – “Porsche Cayenne” avtomobilinin qalibi Urfan Buksayev olub.
“Bakcell olaraq abunəçilərimizin gündəlik həyatını daha da zənginləşdirən, onlara əlavə dəyər yaradan təşəbbüslərə xüsusi önəm veririk. Bu lotereya çərçivəsində yüzlərlə qalibə sevinc dolu anlar yaşatdıq. Böyük məmnuniyyət hissi ilə meqa lotereyamızın əsas hədiyyəsi – ‘Porsche Cayenne’ avtomobilinin qalibini elan edirik və bütün qalibləri səmimi-qəlbdən təbrik edirik!", -deyə Bakcell-in İctimaiyyətlə əlaqələr və korporativ kommunikasiyalar üzrə direktoru Aysel Süleymanova bildirib.
Qeyd edək ki, lotereya çərçivəsində sonuncu “Zeekr 001” avtomobilinin də qalibi müəyyənləşib. Samir Əskərov bu unudulmaz anın sevincini yaşayaraq lüks avtomobilinin açarlarını təhvil alıb.
Xüsusilə vurğulamaq istərdik ki, Bakcell lotereyası Azərbaycanda süni intellekt əsaslı platforma üzərində qurulan ilk genişmiqyaslı lotereya olub. Abunəçilər “Şans” paketi və Bakcell xidmətlərindən aktiv istifadə vasitəsilə möhtəşəm hədiyyələr qazanmaq imkanı əldə ediblər. Lotereya müddətində süni intellektin seçimi ilə ümumilikdə 92 “iPhone 17”, 13 “Zeekr 001” avtomobili və 1 “Porsche Cayenne” sahiblərinə təqdim edilib.

https://innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_e961f3c054b6ab716e1e8495e_o.jpg
Лотерея лидера инноваций Bakcell с многочисленными подарками успешно подошла к концу. Главный приз лотереи, вызвавшей широкий интерес, автомобиль Porsche Cayenne, достался Урфану Буксаеву.
«В Bakcell мы уделяем особое внимание инициативам, которые делают повседневную жизнь наших абонентов более насыщенной и приносят им дополнительную ценность. В рамках этой лотереи мы подарили сотням победителей радостные моменты. С большим удовольствием мы объявляем победителя главного приза нашей мега-лотереи, автомобиля Porsche Cayenne и от всей души поздравляем всех победителей», отметила директор Bakcell по связям с общественностью и корпоративным коммуникациям Айcель Сулейманова.
Также отметим, что в рамках лотереи был определён и победитель последнего автомобиля Zeekr 001. Самир Аскеров испытал радость этого незабываемого момента, получив ключи от своего нового роскошного автомобиля.
Особо подчеркнём, что лотерея Bakcell стала первой в Азербайджане масштабной лотереей, реализованной на платформе на базе искусственного интеллекта. Благодаря активному использованию пакета «Şans» и услуг Bakcell абоненты получили возможность выиграть ценные призы. В ходе лотереи, по выбору искусственного интеллекта, победителям были вручены в общей сложности 92 смартфона iPhone 17, 13 автомобилей Zeekr 001 и 1 автомобиль Porsche Cayenne.