Vəsaitini artırmağın yollarını axtarırsan? Yelo Bank-ın yüksək faizli əmanət məhsulları ilə puluna əlavə dəyər qatacaqsan. Cəmi 50 AZN-dən başlayan yatırım şərti ilə Bankda istər filiala yaxınlaşmaqla, istərsə də mobil tətbiq vasitəsilə tam onlayn əmanət yerləşdirmək mümkündür. 18 və 24 aylıq yerləşdirilmiş AZN valyutalı əmanətlər müddətin sonunda 10.5%-dək gəlir qazandırır. Həmçinin qeyd edilən şərtlər daxilində faiz gəlirləri vergidən azaddır. Faiz gəlirlərini aylıq və ya müddətin sonunda əldə etmək imkanı verilir. Aylıq seçim etmiş müştərilərə Bankdan keşbek, pulsuz nağdlaşdırma–köçürmə və digər üstünlükləri olan Yelo Light kartı əldə edilir. Əmanət müqaviləsinin müddəti bitdikdə uzadılma avtomatikdir.
Qeyd edək ki, Yelo Bank-da yerləşdirilmiş əmanətlər Əmanətlərin Sığortalması Fondunun qaydalarına uyğun olaraq 100 000 AZN-dək vəsait tam sığortalanır. Əmanətin Yelo Bank-da etibarlı qorunmaqla yanaşı, həm də qarşıdakı illərdə maliyyə təminatçın olacaq.
Daha ətraflı məlumat üçün: https://ylb.az/depozit.
Depozit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_e5fee4c1a42a7f3564f0311fd_o.jpg
Are you looking for ways to increase your funds? With Yelo Bank’s high-interest savings products, you can add extra value to your money. Starting from just 50 AZN, you can open a deposit fully online, by visiting a branch, or through the mobile application. AZN deposits placed for 18 or 24 months earn up to 10.5% annual interest at the end of the term. Under these conditions, interest income is tax-free. Customers can choose to receive interest monthly or at the end of the term. Those who opt for monthly payments receive a Yelo Light card with cashback, free transfers, and other benefits. When the deposit matures, it is automatically renewed.
It should be noted that deposits placed at Yelo Bank are fully insured up to 100,000 AZN in accordance with the rules of the Deposit Insurance Fund. Your deposit will not only be securely protected at Yelo Bank, but will also provide financial stability for the years ahead.