Vəsaitini artırmağın yollarını axtarırsan? Yelo Bank-ın yüksək faizli əmanət məhsulları ilə puluna əlavə dəyər qatacaqsan. Cəmi 50 AZN-dən başlayan yatırım şərti ilə Bankda istər filiala yaxınlaşmaqla, istərsə də mobil tətbiq vasitəsilə tam onlayn əmanət yerləşdirmək mümkündür. 18 və 24 aylıq yerləşdirilmiş AZN valyutalı əmanətlər müddətin sonunda 10.5%-dək gəlir qazandırır. Həmçinin qeyd edilən şərtlər daxilində faiz gəlirləri vergidən azaddır. Faiz gəlirlərini aylıq və ya müddətin sonunda əldə etmək imkanı verilir. Aylıq seçim etmiş müştərilərə Bankdan keşbek, pulsuz nağdlaşdırma–köçürmə və digər üstünlükləri olan Yelo Light kartı əldə edilir. Əmanət müqaviləsinin müddəti bitdikdə uzadılma avtomatikdir.
Qeyd edək ki, Yelo Bank-da yerləşdirilmiş əmanətlər Əmanətlərin Sığortalması Fondunun qaydalarına uyğun olaraq 100 000 AZN-dək vəsait tam sığortalanır. Əmanətin Yelo Bank-da etibarlı qorunmaqla yanaşı, həm də qarşıdakı illərdə maliyyə təminatçın olacaq.
Daha ətraflı məlumat üçün: https://ylb.az/depozit.
Depozit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_e5fee4c1a42a7f3564f0311fd_o.jpg
Yelo Bank расширяет возможности для клиентов, желающих приумножить свои сбережения, предлагая удобные и выгодные депозитные продукты. Открыть вклад можно онлайн через официальный сайт банка, в мобильном приложении или в филиалах Yelo Bank — начиная с суммы от 50 AZN.
Депозиты в национальной валюте (AZN), размещённые сроком на 18 и 24 месяца, обеспечивают доходность до 10,5% годовых по истечении срока. Процентный доход по данным вкладам освобождён от налогообложения.
Клиенты могут выбрать удобный формат получения процентов — ежемесячно либо по завершении срока вклада. При выборе ежемесячных выплат клиенту предоставляется карта Yelo Light, которая включает кэшбэк, бесплатные переводы и ряд дополнительных преимуществ. По истечении срока вклад автоматически продлевается.
Важно отметить, что все депозиты, размещённые в Yelo Bank, застрахованы государством на сумму до 100 000 AZNв соответствии с требованиями Фонда страхования вкладов. Таким образом, клиенты получают не только стабильный доход, но и высокий уровень финансовой защиты.
Для получения дополнительной информации: https://ylb.az/depozit.
Хотите получить дополнительную информацию о банковских услугах? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az