Nazir Rəşad Nəbiyev Naxçıvanda vətəndaşları qəbul edəcək
Nazir Rəşad Nəbiyev Naxçıvanda vətəndaşları qəbul edəcək Nazir Rəşad Nəbiyev Naxçıvanda vətəndaşları qəbul edəcək
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 18 dekabr 2025-ci il tarixində saat 09:00-da Naxçıvan Muxtar Respublikası Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin inzibati binasında (ünvan: Naxçıvan şəhəri, Atatürk küçəsi, 1) Babək, Culfa, Kəngərli, Ordubad, Sədərək, Şahbuz, Şərur rayonlarının və Naxçıvan şəhərinin sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbula 17 dekabr 2025-ci il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı mərkəzi (1655) və elektron poçtu (office@mincom.gov.az), 010 250 48 48 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə yazılmaq mümkündür.
Qeyd edək ki, qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumları rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda dekabr ayı üzrə vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.

Министр цифрового развития и транспорта Рашад Набиев примет 18 декабря 2025 года в 09:00 в административном здании Министерства цифрового развития и транспорта Нахчыванской Автономной Республики (адрес: город Нахчыван, улица Ататюрка, 1) жителей Бабекского, Джульфинского, Кенгерлинского, Ордубадского, Садаракского, Шахбузского, Шарурского районов и города Нахчыван.
Для записи на прием до 17 декабря 2025 года можно обратиться в колл-центр (1655) Министерства цифрового развития и транспорта, написать на электронную почту (office@mincom.gov.az) и позвонить по телефонным номерам 010 250 48 48 и 012 598 58 58 (внутренний 222 и 290).
Отметим, что прием состоится в соответствии с графиком приема граждан руководителями центральных органов исполнительной власти и других структур управления в городах и районах в декабре 2025 года.