Yelo Invest-də komissiyasız alış günləri yenidən başladı!
Yelo Invest-də komissiyasız alış günləri yenidən başladı! Yelo Invest-də komissiyasız alış günləri yenidən başladı!
Yelo Bank investisiya imkanlarını daha əlçatan etmək üçün sevilən kampaniyasını geri qaytarır. 9–24 dekabr tarixləri arasında Yelo Invest platformasında “Komissiyasız alış günləri” keçirilir. Bu müddətdə həm yeni başlayan, həm də təcrübəli investorlar 10 ABŞ dollarından yuxarı istənilən səhm və ETF-i komissiya ödənişi olmadan ala biləcəklər.
İnvestorların rahatlığı üçün Yelo Invest-də limit sifarişi funksiyası da mövcuddur. Bu üstünlük sayəsində investorlar almaq və ya satmaq istədikləri qiyməti özləri müəyyən edə bilirlər. Səhmin və ya ETF-in qiyməti seçilən həddə çatdıqda sistem əməliyyatı avtomatik həyata keçirir. Beləliklə, bazarı izləməyə ehtiyac qalmır – qərarı investor verir, icrasını isə sistem təmin edir.
Hesab açmaq üçün filiala gəlməyə ehtiyac yoxdur. Saniyələr içində Yelo App-də ödənişsiz investisiya hesabı açaraq gün ərzində 16 saatlıq ticarət imkanından yararlanmaq və 14 mindən çox alətə yatırım etmək mümkündür.
Yeni il yeni başlanğıclar deməkdir – öz gələcəyinə yatırım etmək üçün komissiyasız alış günlərini dəyərləndir. Yelo Bank investisiya dünyası ilə maraqlananları Yelo App yükləməyə dəvət edir: https://ylb.az/invst.
Qeyd edək ki, Yelo invest xidməti “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC (lisenziya  №-si 087910) vasitəsilə həyata keçirilir.
İnvestisiya nedir və ya investisiyaya aid digər suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_2084bbb7808bea218ea41448c_o.jpg
Yelo Bank возвращает популярную акцию, чтобы сделать инвестиционные возможности ещё более доступными. С 9 по 24 декабря на платформе Yelo Invest проходят «Дни покупок без комиссии». В этот период как начинающие, так и опытные инвесторы смогут приобретать акции и ETF на сумму от 10 долларов США без уплаты комиссии.
Для удобства инвесторов в Yelo Invest доступна функция лимитных ордеров. Благодаря этому инструменту инвесторы могут самостоятельно установить цену, по которой хотят купить или продать актив. Когда стоимость акции или ETF достигает указанного уровня, система автоматически исполняет сделку. Таким образом, нет необходимости постоянно следить за рынком — решение принимает инвестор, а исполнение обеспечивает система.
Чтобы открыть счёт, не нужно посещать отделение банка. Бесплатный инвестиционный счёт можно открыть в приложении Yelo всего за несколько секунд. Это позволит пользоваться 16-часовым торговым окном в течение дня и инвестировать более чем в 14 тысяч инструментов.
Новый год — время новых начинаний. Используйте «Дни покупок без комиссии», чтобы сделать шаг в мир инвестиций. Yelo Bank приглашает всех, кто интересуется инвестициями, скачать приложение Yelo: https://ylb.az/invst.
Обратите внимание: сервис Yelo Invest предоставляется ОАО «Инвестиционная компания „Unicapital“» (лицензия № 087910).
Что такое инвестиции и как начать инвестировать — у вас есть вопросы? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az