Yelo Invest-də komissiyasız alış günləri yenidən başladı!
Yelo Invest-də komissiyasız alış günləri yenidən başladı! Yelo Invest-də komissiyasız alış günləri yenidən başladı!
Yelo Bank investisiya imkanlarını daha əlçatan etmək üçün sevilən kampaniyasını geri qaytarır. 9–24 dekabr tarixləri arasında Yelo Invest platformasında “Komissiyasız alış günləri” keçirilir. Bu müddətdə həm yeni başlayan, həm də təcrübəli investorlar 10 ABŞ dollarından yuxarı istənilən səhm və ETF-i komissiya ödənişi olmadan ala biləcəklər.
İnvestorların rahatlığı üçün Yelo Invest-də limit sifarişi funksiyası da mövcuddur. Bu üstünlük sayəsində investorlar almaq və ya satmaq istədikləri qiyməti özləri müəyyən edə bilirlər. Səhmin və ya ETF-in qiyməti seçilən həddə çatdıqda sistem əməliyyatı avtomatik həyata keçirir. Beləliklə, bazarı izləməyə ehtiyac qalmır – qərarı investor verir, icrasını isə sistem təmin edir.
Hesab açmaq üçün filiala gəlməyə ehtiyac yoxdur. Saniyələr içində Yelo App-də ödənişsiz investisiya hesabı açaraq gün ərzində 16 saatlıq ticarət imkanından yararlanmaq və 14 mindən çox alətə yatırım etmək mümkündür.
Yeni il yeni başlanğıclar deməkdir – öz gələcəyinə yatırım etmək üçün komissiyasız alış günlərini dəyərləndir. Yelo Bank investisiya dünyası ilə maraqlananları Yelo App yükləməyə dəvət edir: https://ylb.az/invst.
Qeyd edək ki, Yelo invest xidməti “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC (lisenziya  №-si 087910) vasitəsilə həyata keçirilir.
İnvestisiya nedir və ya investisiyaya aid digər suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Commission-free stock purchases have returned at Yelo Invest!
Commission-free stock purchases have returned at Yelo Invest! Commission-free stock purchases have returned at Yelo Invest!
Yelo Bank is bringing back its popular campaign to make investment opportunities even more accessible. From December 9 to 24, “Commission-free stock purchases” will be available on the Yelo Invest platform. During this period, both novice and experienced investors can purchase any stock or ETF worth more than $10 without paying a commission.
For greater convenience, Yelo Invest offers a limit order feature. With this advantage, investors can set the price at which they want to buy or sell. Once the price of a stock or ETF reaches the chosen limit, the system automatically executes the transaction. This means there is no need to constantly monitor the market — the investor makes the decision, and the system ensures its execution.
Opening an account does not require visiting a branch. A free investment account can be opened in the Yelo App within seconds, giving users access to 16 hours of trading opportunities each day and more than 14,000 instruments to invest in.
The new year is a time for fresh beginnings — take this opportunity to step into the world of investments. Yelo Bank invites everyone interested to download the Yelo App: https://ylb.az/invst.
It is important to note that the Yelo Invest service is provided by “Unicapital Investment Company” OJSC (license number 087910).