AccessBank maliyyə imkanlarını daha da əlçatan etmək məqsədilə gömrük, vergi, tibb və təhsil sahəsində çalışan şəxslər üçün yeni sərfəli nağd kredit təklifini təqdim edir. Bankın xüsusi kampaniyası çərçivəsində müştərilər 40 000 manatadək nağd krediti daha əlverişli şərtlərlə əldə edə biləcəklər.
Təklif çərçivəsində müştərilərə mövcud tariflərlə müqayisədə illik faiz dərəcəsində 7%-dək endirim təqdim olunur. Nağd kredit məhsulu üzrə illik faiz dərəcəsi minimum 10%, maksimum isə 17% təşkil edir. Kreditin Faktiki illik faiz dərəcəsi (FİFD) 14,46%-dən başlayır və seçilən müddətə, komissiya və kredit məbləğinə uyğun olaraq dəyişə bilər. Komissiya: 1–4%, kredit müddəti isə 6 aydan 48 ayadək nəzərdə tutulur.
Müştərinin istəyinə uyğun olaraq faizsiz kredit kartı da təqdim olunur ki, bu da gündəlik ödənişlərin daha rahat və çevik şəkildə idarə edilməsinə imkan yaradır.
Kampaniya 19 noyabr 2025-ci ildən 30 dekabr 2025-ci ilədək etibarlıdır.
AccessBank müştərilərinin maliyyə planlamasını sadələşdirən, onların gündəlik ehtiyaclarına uyğun sərfəli və etibarlı həllər təqdim etməyə davam edir
AccessBank Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 23-i bölgələrdə olmaqla, 37 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .

In order to make financial opportunities even more accessible, AccessBank is introducing a new favorable cash loan offer for individuals working in the customs, tax, medical and education sectors. Within the bank’s special campaign, customers will be able to obtain cash loans of up to 40,000 AZN on more advantageous terms.
Under this offer, customers are provided with up to a 7% discount on the annual interest rate compared to existing tariffs. The annual interest rate for the cash loan product starts from a minimum of 10% and can reach a maximum of 17%. The Annual Percentage Rate (APR) starts from 14.46% and may vary depending on the chosen term, commission fee and loan amount. The commission fee is 1–4%, while the loan term ranges from 6 to 48 months.
Upon the customer’s request, an interest-free credit card can also be provided, allowing for more convenient and flexible management of daily payments.
The campaign is valid from 19 November 2025 to 30 December 2025.
AccessBank continues to offer affordable and reliable financial solutions tailored to customers’ everyday needs, helping simplify their financial planning.
Corporation, and other international organizations and investment funds. With 37 branch offices, including 14 in Baku and 23 in regions, AccessBank continues to offer accessible financing options for MSMEs. For more detailed information on the branch offices, please follow: http://bit.ly/accessbank-filiallar
*AccessBank CJSC operates under license No. 245 dated 25 October 2002, issued by the Central Bank of the Republic of Azerbaijan. The bank's Head Office is located at 3 Tbilisi avenue, Yasamal district, Baku city