https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_b760c77641bfad5d86638a6bf_o.jpg
Yeni ildə yeni BYD Destroyer avtomobili sahibi olmaq istəyirsiniz? Bəs qızıl külçə necə? Bu Yeni ildə arzularınız yerinə yetəcək!
Bank Respublika-dan sərfəli şərtlərlə lombard krediti götürün, “Qızıl Seçim” lotereyasının iştirakçısına çevrilin və qiymətli hədiyyələrdən birinin sahibi olmaq şansını əldə edin! İlk tirajın oynanılmasına 1 ay qaldı.
2 tirajdan ibarət lotereyanın şərtlərinə əsasən, Bank Respublika-dan min.500 AZN və daha çox kredit götürən müştərilər 2 ədəd BYD Destroyer avtomobili, 24 ədəd 5 qr-lıq qızıl külçə (999.99 əyyar), 10 ədəd 10 qr-lıq qızıl külçə (999.99 əyyar) və 4 ədəd 20 qr-lıq qızıl külçə (999.99 əyyar) qazanmaq imkanı olacaq.
- Lotereya 2 tirajdan ibarətdir və qaliblər 10.01.2026 və 15.05.2026-cı il tarixlərində, Bakı şəhəri, Xaqani 21 ünvanında yerləşən Bankın baş ofisində tiraj komissiyasının müəyyən olunmuş üzvlərinin iştirakı ilə, kompüterdə xüsusi proqramın təsadüfi seçimi vasitəsilə müəyyən olunacaq.
- Ümumilikdə lotereya dövründə 40 hədiyyə qazanılacaq.
- 1-ci tiraj üçün kredit 31.12.2025 tarixinədək, 2-ci tiraj üçün isə, kredit 01.05.2026 tarixinədək aktiv qalmalıdır.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_b760c77641bfad5d86638a6bf_o.jpg
Спешите оформит ломбардный кредит на выгодных условиях в Банке Республика, станьте участником лотереи «Золотой выбор» и получите шанс выиграть один из ценных призов! До первого розыгрыша остался всего один месяц.
Согласно условиям лотереи, состоящей из 2 тиражей, клиенты, оформившие в Банке Республика кредит на сумму от 500 AZN и выше, получат возможность выиграть 2 автомобиля BYD Destroyer, 24 золотых слитка весом 5 г (999,99 пробы), 10 золотых слитков весом 10 г (999,99 пробы) и 4 золотых слитка весом 20 г (999,99 пробы).
Следует отметить, что автомобили предоставлены компанией “Group Motors” – официальным дилером BYD в Азербайджане.
- Лотерея проводится в два тиража, а имена победителей будут определены 10.01.2026 и 15.05.2026 в головном офисе Банка по адресу: г. Баку, ул. Хагани, 21, посредством специальной компьютерной программы случайного выбора и в присутствии членов тиражной комиссии.
- Всего в рамках лотереи будет разыграно 40 призов.
- Для участия в первом тираже кредит должен оставаться активным до 31.12.2025, для второго тиража — до 01.05.2026.
- В каждом тираже один участник может быть признан победителем только один раз, независимо от количества имеющихся у него шансов.