https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_a504ac63adc88e6628b5cbbd3_o.jpg
Oktyabrın 10-u Amsterdamda dünyanın ən nüfuzlu beynəlxalq maliyyə sərgi və konfransı olan “Sibos 2022” tədbiri start götürüb. 4 gün davam edəcək konfransın 9300-dən çox iştirakçısı arasında Yelo Bank-ın nümayəndəliyi də var. Bankı tədbirdə İdarə Heyəti sədrinin müavini Günay Cəlilova və sədr müşaviri Fəridə Pirverdiyeva təmsil edirlər. Builki konfrans dəyişkən dünya üçün proqressiv maliyyəyə həsr olunub.
Pandemiyadan sonra ilk dəfə canlı şəkildə təşkil olunan Sibos 2022 tədbirində 250-dən çox spiker maliyyə sektorunda baş verən innovativ yeniliklər, qeyri-sabit zamanlarda uğur qazanılması və davamlılığın qorunması və digər məsələlər ətrafında müzakirələr aparacaq.
Yelo Bank-ın sədr müavini Günay Cəlilovanın sözlərinə görə Sibos konfransı beynəlxalq maliyyə icması üçün xüsusi əhəmiyyət kəsb edir: "Maliyyə sektoru sürətli dəyişir. Bu dəyişikliklərə uyğunlaşan Yelo Bank da xidmət və məhsullarının, o cümlədən filialların rəqəmsallaşması istiqamətində mühüm işlər görür. Belə tədbiri dünyanın müxtəlif banklarının nümayəndələri ilə fikir mübadiləsi aparmaq, işgüzar əlaqələr qurmaq, qlobal təcrübə paylaşmaq baxımından çox əhəmiyyətli hesab edirik. Tədbirdə bir sıra xarici maliyyə təşkilatlarının görüşlərinə qatıldıq. Bu görüşlərdə maliyyə institutlarındakı innovativ trendlər, yeni texnologiyalar, çağırışlar haqqında effektiv müzakirələr aparıb, təcrübələrimizi bölüşdük. İnanıram ki, bu müzakirələr gələcək fəaliyyətimizdə çox faydalı olacaq".
Bank xidmətləri, həmçinin, kredit kalkulyatoru haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_a504ac63adc88e6628b5cbbd3_o.jpg
10 октября в Амстердаме стартовала самая престижная в мире международная финансовая выставка и конференция «Sibos 2022». Среди более чем 9300 участников четырехдневной конференции присутствуют и представители Yelo Bank-а: заместитель председателя правления Гюнай Джалилова и советник председателя Фарида Пирвердиева. Конференция этого года посвящена прогрессивным финансам для меняющегося мира.
На «Sibos 2022», первом мероприятии в очном формате после пандемии, более 250 докладчиков обсудят такие темы, как инновационные разработки в финансовом секторе; как добиться успеха и сохранить устойчивость в нестабильные времена и многое другое.
По словам заместителя председателя правления Yelo Bank-а Гюнай Джалиловой, конференция «Sibos» имеет особое значение для международного финансового сообщества: «Финансовый сектор быстро меняется. Адаптируясь к этим изменениям, Yelo Bank также проводит важную работу в направлении цифровизации своих услуг и продуктов, в том числе и в филиалах. Мы считаем такое мероприятие очень важным с точки зрения обмена идеями с представителями разных банков мира, налаживания деловых связей, обмена мировым опытом. На мероприятии мы приняли участие в заседаниях ряда зарубежных финансовых организаций. На этих встречах мы провели эффективные дискуссии об инновационных тенденциях, новых технологиях и проблемах в финансовых учреждениях и поделились своим опытом. Я считаю, что эти обсуждения будут очень полезны в нашей будущей деятельности.»
Есть дополнительные вопросы о банковских услугах или кредитном калькуляторе? Тогда звоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.