https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_54321f57e9d2c4f89513ad19d_o.jpg
“AzerGold” Qapalı Səhmdar Cəmiyyətinin (QSC) İdarə Heyətinin sədri Zakir İbrahimov Mentorluq Proqramı çərçivəsində dördüncü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibi Aslan Həsənli ilə növbəti görüş keçirib.
Görüş zamanı dövlət idarəetmə modelləri, qərarvermə proseslərinin təşkili, maraqlı tərəflərin gözləntiləri qarşılığında balanslaşdırılmış və effektiv iş mexanizmlərinin qurulması kimi mövzular ətrafında geniş müzakirələr aparılıb.
Mentorluq Proqramı çərçivəsində Zakir İbrahimov dövlət qurumları, tərəfdaşlar, biznes subyektləri və beynəlxalq partnyorlarla səmərəli əməkdaşlıq təcrübələri barədə məlumat verib, eləcə də real iş təcrübəsindən nümunələr paylaşaraq idarəetmə bacarıqlarının inkişafı istiqamətində tövsiyələrini çatdırıb.

https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_54321f57e9d2c4f89513ad19d_o.jpg
Председатель Правления Закрытого Акционерного Общества (ЗАО) “AzerGold” Закир Ибрагимов в рамках Менторской Программы провёл очередную встречу с Асланом Гасанли, победителем 4-го конкурса “Yüksəliş”.
В ходе встречи были проведены обсуждения на темы моделей государственного управления, организации процессов принятия решений, а также построения сбалансированных и эффективных рабочих механизмов в соответствии с ожиданиями заинтересованных сторон.
Закир Ибрагимов поделился информацией об эффективных практиках сотрудничества с государственными структурами, партнёрами, бизнес-субъектами и международными организациями, а также привёл примеры из личной рабочей практики и дал рекомендации по развитию стратегтческого подхода управленческих компетенций.