Qərbi Kaspi Universitetinin komandası hakatonda ll yerə layiq görüldü və 1500$ mükafat qazandı
Qərbi Kaspi Universitetinin komandası hakatonda ll yerə layiq görüldü və 1500$ mükafat qazandı Qərbi Kaspi Universitetinin komandası hakatonda ll yerə layiq görüldü və 1500$ mükafat qazandı
Qərbi Kaspi Universitetinin “Labrix” komandası Avropanın aparıcı innovasiya platformalarından olan Tenity və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyinin (IDDA) birgə təşkil etdiyi Fintech Hackathonda uğurla iştirak edib.
Komandamızın üzvləri - Aysu Məhərrəmova, Mübariz Hüseynzadə və Tuncay Əliyev – 3 gün ərzində intensiv şəkildə çalışaraq innovativ fintech həlli təqdim edib və münsiflər heyəti tərəfindən ll yerə layiq görülüb. Qalib komanda 1500$ mükafat qazanıb.

Команда Западно-Каспийского университета заняла II место на хакатоне и выиграла 1500$
Команда Западно-Каспийского университета заняла II место на хакатоне и выиграла 1500$ Команда Западно-Каспийского университета заняла II место на хакатоне и выиграла 1500$
Команда «Labrix» Западно-Каспийского университета успешно выступила в Fintech Hackathon, организованном совместно одной из ведущих инновационных платформ Европы — Tenity и Агентством цифрового развития и транспорта (IDDA).
Участники нашей команды – Айсу Магеррамова, Мубариз Гусейнзаде и Тунджай Алиев – в течение трёх интенсивных дней разработали инновационное финтех-решение и были удостоены II места по решению жюри. Команда-победитель получила приз в размере 1500 долларов США.