https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_9178e2536293d95a4091f9cd4_o.jpg
“Öncə müştəri” prinsipi ilə onların istəklərini prioritet tutan Yelo Bank-dan "ƏDV Geri Al" xidmətini müştərilərin istifadəsinə verdi. Artıq Bankın mobil tətbiqi vasitəsilə ƏDV faizlərini geri almaq mümkündür. Bunun üçün tətbiqdə qəbz üzərindəki QR kodu skan etmək və ya Fiskal ID-ni əlavə etmək kifayətdir. Yığılmış ƏDV faizləri tətbiqin “ƏDV Geri Al” kabinetində “təsdiqlənən”, “gözləmədə” və “ləğv olunan” statusları ilə əks olunur. Təsdiqlənən vəsaiti nağdlaşdırmaq isə edvgerial.az portalında Yelo Bank kartına köçürməklə həyata keçirilir. Qeyd edək ki, Yelo Bank kartlarına ƏDV faizlərinin köçürülməsi komissiyasızdır.
Ödənişləri nağdsız şəkildə aparmaq Yelo kartla olduqca sərfəlidir. Daha çox ƏDV faizlərini geri almaqla yanaşı, Yelo kart ilə bütün ödənişlərdən 1%-dək, seçilmiş kateqoriyalardan 5%-dək, yüzlərlə partnyor şəbəkəsindən isə 30%-dək cashback qazanmaq mümkündür. İl sonunadək Yelo mobil tətbiqində daha çox yeniliklərin və hazırki funksiyaların daha da təkmilləşdirilməsi gözlənilir.
Yelo mobil tətbiqi yükləmək üçün: https://bit.ly/edv-geri-al
Bank xidmətləri haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_9178e2536293d95a4091f9cd4_o.jpg
Yelo Bank, который придерживается принципа «Клиент прежде всего», предоставил в пользование услугу «Возврат НДС»! Теперь, благодаря мобильному приложению Yelo, вы можете вернуть проценты по НДС. Для этого достаточно отсканировать QR-код на чеке или добавить Fiscal ID в приложение. Накопленные проценты по НДС отражаются в кабинете «Возврат НДС» со статусами «подтверждено», «в ожидании» и «отменено». Обналичивание подтвержденных средств происходит на сайте edvgerial.az посредством перечисления средств на карту Yelo Bank. Следует отметить, что перечисление процентов по НДС на карты Yelo Bank осуществляется без комиссии.
Производить безналичные платежи с картой Yelo очень выгодно. В дополнение к возврату большего количества процентов по НДС, можно получить кэшбэк до 1% по всем платежам с помощью карты Yelo, до 5% по выбранным категориям и до 30% кэшбэка от сети сотен партнеров. К концу года ожидается больше нововведений и дальнейших улучшений текущих функций мобильного приложения Yelo.
Скачать мобильное приложение Yelo можно тут: https://bit.ly/edv-geri-al
У вас есть дополнительные вопросы о банковских услугах? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.