https://www.innews.az/uploads/news/2025-10/_innews_d79b352123d110c7113019f8c_o.jpg
Biznesini idarə etmək indi daha sadədir! Yelo Bank kiçik və orta sahibkarların gündəlik əməliyyatlarını asanlaşdırmaq və bank xərclərini daha səmərəli idarə etmək üçün biznes tarif paketlərini təqdim edir.
Bank-ın təqdim etdiyi 4 fərqli seçim bizneslərin ölçüsünə və ehtiyacına uyğunlaşdırılıb. Bu paketlər sayəsində sahibkarlar bank xidmətlərindən əvvəlcədən planlaşdırılmış və sərfəli şərtlərlə yararlana bilirlər. Müştərilər seçdikləri paket çərçivəsində köçürmələr, nağdlaşdırma, əməkhaqqı layihəsi, POS və kassa əməliyyatları da daxil olmaqla bir çox xidmətdən illik limitlər daxilində əlavə komissiya ödəmədən istifadə edə bilirlər.
Tariflər sahibkarlara maliyyə rahatlığı ilə yanaşı, həm də vaxt qənaəti qazandırır. Beləliklə, sahibkarlar diqqətlərini bank əməliyyatlarına deyil, bizneslərinin inkişafına yönəldə bilirlər.
Sən də büdcəni daha yaxşı idarə etmək və biznesinə çeviklik qatmaq üçün özünə uyğun tarif paketlərindən birini seç, faydalan! Daha ətraflı: https://bit.ly/3Itj4Wd.

https://innews.az/uploads/news/2025-10/_innews_d79b352123d110c7113019f8c_o.jpg
Управлять своим бизнесом стало еще проще! Yelo Bank предлагает бизнес-тарифные пакеты, которые помогают малым и средним предпринимателям упростить повседневные операции и эффективнее контролировать банковские расходы.
Банк разработал четыре тарифных плана, учитывающих размер и специфику бизнеса. Благодаря этим пакетам клиенты могут пользоваться банковскими услугами на заранее определённых и выгодных условиях. В рамках выбранного пакета доступны переводы, снятие наличных, зарплатные проекты, POS-терминалы, кассовые операции и другие услуги - без дополнительных комиссий в пределах годового лимита.
Новые тарифы обеспечивают предпринимателям не только финансовый комфорт, но и значительную экономию времени. Это позволяет сосредоточиться на развитии бизнеса, а не на рутинных банковских процессах.
Выберите тарифный пакет, который подходит именно вашему бизнесу, чтобы эффективнее управлять бюджетом, повысить гибкость и получить максимальную выгоду вместе с Yelo Bank! Подробнее: https://bit.ly/3Itj4Wd.