Ölkənin birinci bankı Kapital Bank yeni kredit kampaniyasına start verir. Belə ki, 30 sentyabr tarixinədək bankdan nağd kredit alan müştərilər hər 6000 manat kredit məbəği üçün 190 manat aylıq ödəniş etmək şansı qazanırlar.
Kampaniya Birbank mobil tətbiqindən, rəqəmsal kanallardan və Kapital Bank, Birbank filiallardan rəsmiləşdirilən kreditlərə şamil edilir. Üstəlik rəqəmsal kanllardan və Birbank mobil tətbiqindən əldə edilən kreditlərə nağdlaşdırma komissiyası tətbiq edilmir. Kampaniyadan digər bankdakı kreditlərini Kapital Bank-a gətirən müştərilər də yararlana bilərlər.

Первый банк страны – Kapital Bank запускает новую кредитную кампанию. Так, до 30 сентября клиенты, оформившие потребительский кредит, получают возможность вносить всего 190 AZN ежемесячного платежа за каждые 6000 AZN кредита.
Кампания распространяется на кредиты, оформленные через мобильное приложение Birbank, цифровые каналы, а также в филиалах Kapital Bank и Birbank. Более того, при получении кредита через цифровые каналы или мобильное приложение Birbank комиссия за обналичивание не взимается.
Воспользоваться преимуществами кампании могут также клиенты, которые перенесут свои кредиты из других банков в Kapital Bank.