Yelo App ilə təhsil ödənişləri indi daha rahat!
Yeni tədris ilinə hazırsınız? Valideynlərin və tələbələrin işini asanlaşdırmaq üçün Yelo App-də anında təhsil ödənişi funksiyası mövcuddur. Artıq övladınızın təhsil haqqını ödəmək üçün növbələrə, əlavə zənglərə və ya ofisə getməyə ehtiyac yoxdur – bir neçə kliklə, birbaşa telefondan ödənişinizi tamamlayırsınız.
Sadəcə Yelo App-də “Ödəniş” menyusuna daxil olun, “Təhsil və sınaq” bölməsini seçin və tələb olunan məlumatları (Tələbə ID, valideynin FIN kodu və s.) daxil edin. Vaxtınıza qənaət edin, enerjinizi övladınızın uğuruna yönəldin.
Ödəniş edə biləcəyiniz təhsil müəssisələri: ADA University, ADA məktəbi, Avropa Azərbaycan məktəbi, ATL Academy, Azerbaijan British College, Baku Oxford School, Dunya School, Kaspi liseyi, Hədəf liseyi, Milli Aviasiya Akademiyası, Onlayn sınaq imtahan mərkəzi, 21-ci əsr tədris mərkəzi. Digər təhsil müəssisələri, həmçinin ölkəxarici universitetlərin ödənişlərini həyata keçirmək üçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz.
Yelo App ilə yalnız təhsil deyil, kommunal, mobil, parkinq, mənzil, domafon, dövlət ödənişləri, çatdırılma və digər vacib ödənişləri bir neçə toxunuşla dərhal icra edə bilərsiniz! Yelo App-i yükləmək üçün: http://bit.ly/ylmbltb.

Оплата обучения удобнее с приложением Yelo!
Готовы к новому учебному году? Теперь для удобства родителей и учеников в приложении Yelo доступна функция мгновенной оплаты обучения. Больше не нужно стоять в очередях, совершать лишние звонки или ходить в офис! Всего за несколько кликов вы сможете легко произвести оплату прямо с телефона.
Просто войдите в меню «Оплата» в приложении Yelo, выберите раздел «Образование и тестирование» и введите необходимую информацию (например, идентификационный номер студента, идентификационный номер родителя и т. д.). Экономьте время и сосредоточьтесь на успехах вашего ребенка!
Список учебных заведений, где можно оплатить обучение: ADA University, Школа ADA, Европейская азербайджанская школа, ATL academy, Азербайджанский Британский Колледж, Baku Oxford School, Dunya School, Лицей Kaspi, Лицей Hədəf, Национальная Авиационная Академия, Онлайн экзаменационный центр, Учебный центр 21-го века.
Также вы можете обратиться в любой филиал Yelo Bank для оплаты счетов других учебных заведений и зарубежных университетов.
С приложением Yelo вы можете мгновенно оплачивать не только обучение, но и коммунальные услуги, мобильную связь, парковку, жильё, домофоны, государственные платежи, доставку и другие важные платежи всего за несколько касаний! Скачайте приложение Yelo по ссылке: http://bit.ly/ylmbltb.