Yelo App ilə təhsil ödənişləri indi daha rahat!
Yeni tədris ilinə hazırsınız? Valideynlərin və tələbələrin işini asanlaşdırmaq üçün Yelo App-də anında təhsil ödənişi funksiyası mövcuddur. Artıq övladınızın təhsil haqqını ödəmək üçün növbələrə, əlavə zənglərə və ya ofisə getməyə ehtiyac yoxdur – bir neçə kliklə, birbaşa telefondan ödənişinizi tamamlayırsınız.
Sadəcə Yelo App-də “Ödəniş” menyusuna daxil olun, “Təhsil və sınaq” bölməsini seçin və tələb olunan məlumatları (Tələbə ID, valideynin FIN kodu və s.) daxil edin. Vaxtınıza qənaət edin, enerjinizi övladınızın uğuruna yönəldin.
Ödəniş edə biləcəyiniz təhsil müəssisələri: ADA University, ADA məktəbi, Avropa Azərbaycan məktəbi, ATL Academy, Azerbaijan British College, Baku Oxford School, Dunya School, Kaspi liseyi, Hədəf liseyi, Milli Aviasiya Akademiyası, Onlayn sınaq imtahan mərkəzi, 21-ci əsr tədris mərkəzi. Digər təhsil müəssisələri, həmçinin ölkəxarici universitetlərin ödənişlərini həyata keçirmək üçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz.
Yelo App ilə yalnız təhsil deyil, kommunal, mobil, parkinq, mənzil, domafon, dövlət ödənişləri, çatdırılma və digər vacib ödənişləri bir neçə toxunuşla dərhal icra edə bilərsiniz! Yelo App-i yükləmək üçün: http://bit.ly/ylmbltb.

Tuition payments made easy with the Yelo App!
Getting ready for the new academic year? Yelo Bank is here to make things easier for parents and students with the Yelo App’s instant tuition payment feature. No more queues, phone calls, or office visits — now you can pay tuition fees directly from your phone in just a few taps.
Simply open the Yelo App, go to the “Payment” menu, select “Education and Testing,” and enter the required details (Student ID, parent’s FIN code, etc.). Save time and focus your energy on what truly matters — your child’s success.
You can make payments to leading educational institutions including: ADA University, ADA School, Europe Azerbaijan School, ATL Academy, Azerbaijan British College, Baku Oxford School, Dunya School, Kaspi High School, Hadaf High School, National Aviation Academy, Online Testing and Examination Center, and 21st Century Learning Center. For other institutions and international universities, tuition payments can be made at any Yelo Bank branch.
And that’s not all — with the Yelo App, you can also pay for utilities, mobile services, parking, housing, intercom, government fees, deliveries, and more — all in one place. Download the Yelo App now: http://bit.ly/ylmbltb.