https://www.innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_f5b0bd45d9a8501c3881c78df_o.jpg
Bakıda keçiriləcək Formula 1 Qatar Airways Azərbaycan Qran-Prisi 2025 üçün təşkil olunan Könüllü Proqramının növbəti mərhələsi uğurla yekunlaşıb. İlk gündən etibarən böyük maraqla qarşılanan proqramın müsahibə mərhələsi artıq başa çatıb.
Bu il könüllü olmaq üçün cəmi 48 saat ərzində 31 000-dən çox müraciət daxil olub. Onlardan təxminən 16 000 namizəd ərizəsini uğurla tamamlayaraq müsahibə mərhələsində iştirak edib. 8 həftə ərzində intensiv şəkildə həyata keçirilən müsahibələr çərçivəsində yüzlərlə görüş baş tutub və namizədlər müxtəlif istiqamətlər üzrə qiymətləndirilib.
Müsahibə mərhələsinin nəticələri yaxın günlərdə namizədlərin şəxsi kabinetlərinə yerləşdiriləcək. Seçim nəticələri barədə məlumat əldə etmək üçün iştirakçılara şəxsi hesablarına daxil olmaları tövsiyə olunur.
Azərbaycan Qran-Prisi təkcə yarış deyil, eyni zamanda minlərlə gəncə beynəlxalq səviyyəli tədbirin bir parçası olmaq imkanı təqdim edən mühüm sosial layihədir. Könüllü proqramı bu böyük tədbirin ayrılmaz hissəsi kimi, iştirakçılara yeni bacarıqlar qazanmaq və peşəkar inkişaf fürsəti yaradır.

https://innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_f5b0bd45d9a8501c3881c78df_o.jpg
Завершился очередной этап программы волонтёров, организованной в рамках проведения Гран-при Азербайджана Формулы 1 Qatar Airways 2025 в Баку. С самого начала программа вызвала огромный интерес, и этап собеседований уже подошёл к концу.
В этом году за первые 48 часов поступило более 31 000 заявок на участие в программе волонтёров. Из них около 16 000 кандидатов успешно завершили подачу анкеты и приняли участие в этапе собеседований. В течение восьми недель проводились интенсивные интервью: состоялись сотни встреч, и кандидаты были оценены по различным направлениям.
Результаты собеседований в ближайшие дни будут размещены в личных кабинетах участников. Чтобы узнать итоги отбора, кандидатам рекомендуется зайти в свои личные аккаунты.
Гран-при Азербайджана — это не просто гонка, но и важный социальный проект, который предоставляет тысячам молодых людей возможность стать частью международного события. Программа волонтёров, являясь неотъемлемой частью этого масштабного мероприятия, позволяет участникам получить новые навыки и способствует их профессиональному развитию.