https://www.innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_a58a4d431ef740c8016560cd5_o.jpg
Yelo Bank kiçik və orta sahibkarların işini asanlaşdırmaq və bank xərclərini daha səmərəli idarə etmək üçün yeni biznes tarif paketləri təqdim edib.
Bu paketlər sayəsində fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər bank xidmətlərindən əvvəlcədən planlaşdırılmış və sərfəli şərtlərlə yararlana bilirlər. Müştəri seçdiyi paket çərçivəsində təqdim olunan xidmətlərdən illik limitlər daxilində əlavə komissiya ödəmədən istifadə edə bilər.
Yeni paketlər nələr vəd edir?
- Bank xərclərini əvvəlcədən planlaşdırmaq və sadələşdirmək,
- Tez-tez əməliyyat edən bizneslər üçün qənaət imkanı,
- Biznesin ölçüsünə və ehtiyacına uyğun 4 fərqli seçim,
- Paketə köçürmələr, nağdlaşdırma, əməkhaqqı layihəsi, POS, kassa əməliyyatları və daha çoxu daxildir,
- Əlavə komissiya ödəmədən rahatlıqla istifadə.
Yelo Bank-ın yeni tarif paketləri biznesinə çeviklik və rahatlıq qatacaq. Seçimini et, işini rahatlaşdır, büdcəni daha yaxşı idarə et!

https://innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_a58a4d431ef740c8016560cd5_o.jpg
Yelo Bank представил новые тарифные пакеты для бизнеса, которые помогут малым и средним предпринимателям упростить работу и эффективнее управлять банковскими расходами.
Благодаря новым пакетам индивидуальные предприниматели и юридические лица могут пользоваться банковскими услугами на заранее определённых и выгодных условиях. Клиенты получают доступ к услугам, включённым в выбранный пакет, без дополнительных комиссий — в пределах установленного месячного лимита.
Что предлагают новые пакеты?
- Прогнозируемые и прозрачные расходы на банковское обслуживание;
- Возможность экономить для компаний с высокой операционной активностью;
- 4 варианта пакетов в зависимости от масштаба бизнеса и потребностей;
- Включены переводы, обналичивание, зарплатные проекты, POS-терминалы, кассовые операции и другие услуги;
- Удобное использование без скрытых комиссий.
Новые тарифные пакеты Yelo Bank делают управление бизнесом проще и удобнее. Выбирайте подходящий вариант, оптимизируйте процессы и эффективнее контролируйте бюджет! Подробнее: https://bit.ly/3Itj4Wd.