https://www.innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_2975688bbeb4da05a9b745ef2_o.jpg
“Nar” Alman-Azərbaycan Xarici Ticarət Palatasının (AHK Azərbaycan) müxtəlif sahələri təmsil edən yerli və beynəlxalq biznes nümayəndələri, həmçinin dövlət qurumları bir araya gətirən ənənəvi yay tədbirində rəsmi telekommunikasiya tərəfdaşı qismində çıxış edib.
Tədbirdə çıxış edən “Nar”ın satış departamentinin direktoru Elnur Rzazade AHK Azərbaycan ilə əməkdaşlıqdan məmnunluğunu vurğulayaraq bildirib: “Texnologiyanın sürətli inkişafı biznes yanaşmalarını formalaşdırır. “Nar” olaraq bu dəyişikliklərə uyğun çevik həllər təqdim edir, müştərilərimizin ehtiyaclarını əlçatan və sərfəli xidmətlərlə qarşılayırıq”. Tədbir zamanı “Nar” kiçik və orta biznes nümayəndələri üçün nəzərdə tutulmuş telekommunikasiya həllərini təqdim edərək sərfəli və dayanıqlı xidmətlərə dair məlumat verib.
Qeyd edək ki, AHK Azərbaycan 2012-ci ildən etibarən Alman iqtisadiyyatının Azərbaycandakı rəsmi nümayəndəsi olaraq fəaliyyət göstərir. 200-dən çox üzv şirkəti bir araya gətirən qurum, ölkədə biznes mühitinin inkişafı istiqamətində mühüm layihələrə imza atır. “Nar”ın AHK Azərbaycan ilə tərəfdaşlığı bu istiqamətdə qurulmuş uğurlu əməkdaşlıqlardan biridir.

https://innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_2975688bbeb4da05a9b745ef2_o.jpg
«Nar» принял участие в традиционном летнем мероприятии Германо-Азербайджанской внешнеторговой палаты (AHK Азербайджан) в качестве официального телекоммуникационного партнёра. В мероприятии приняли участие представители местного и международного бизнеса, а также государственных структур, представляющие различные сферы деятельности.
Выступая на мероприятии, директор департамента продаж «Nar» Эльнур Рзазаде выразил удовлетворение сотрудничеством с AHK Азербайджан и отметил: «Бурное развитие технологий формирует новые подходы в бизнесе. Как Nar, мы предлагаем гибкие решения, соответствующие этим изменениям, и предоставляем доступные и выгодные услуги, отвечающие потребностям наших клиентов».
В рамках мероприятия «Nar» представил свои телекоммуникационные решения, разработанные для представителей малого и среднего бизнеса, предоставив информацию о выгодных и устойчивых услугах.
Отметим, что AHK Азербайджан с 2012 года является официальным представителем германской экономики в Азербайджане. Объединяя более 200 компаний-членов, организация реализует важные проекты, направленные на развитие бизнес-среды в стране. Партнёрство «Nar» с AHK Азербайджан является одним из успешных примеров такого сотрудничества.