https://www.innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_2975688bbeb4da05a9b745ef2_o.jpg
“Nar” Alman-Azərbaycan Xarici Ticarət Palatasının (AHK Azərbaycan) müxtəlif sahələri təmsil edən yerli və beynəlxalq biznes nümayəndələri, həmçinin dövlət qurumları bir araya gətirən ənənəvi yay tədbirində rəsmi telekommunikasiya tərəfdaşı qismində çıxış edib.
Tədbirdə çıxış edən “Nar”ın satış departamentinin direktoru Elnur Rzazade AHK Azərbaycan ilə əməkdaşlıqdan məmnunluğunu vurğulayaraq bildirib: “Texnologiyanın sürətli inkişafı biznes yanaşmalarını formalaşdırır. “Nar” olaraq bu dəyişikliklərə uyğun çevik həllər təqdim edir, müştərilərimizin ehtiyaclarını əlçatan və sərfəli xidmətlərlə qarşılayırıq”. Tədbir zamanı “Nar” kiçik və orta biznes nümayəndələri üçün nəzərdə tutulmuş telekommunikasiya həllərini təqdim edərək sərfəli və dayanıqlı xidmətlərə dair məlumat verib.
Qeyd edək ki, AHK Azərbaycan 2012-ci ildən etibarən Alman iqtisadiyyatının Azərbaycandakı rəsmi nümayəndəsi olaraq fəaliyyət göstərir. 200-dən çox üzv şirkəti bir araya gətirən qurum, ölkədə biznes mühitinin inkişafı istiqamətində mühüm layihələrə imza atır. “Nar”ın AHK Azərbaycan ilə tərəfdaşlığı bu istiqamətdə qurulmuş uğurlu əməkdaşlıqlardan biridir.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_2975688bbeb4da05a9b745ef2_o.jpg
“Nar” participated in the traditional summer event of the German-Azerbaijani Chamber of Commerce (AHK Azerbaijan) as the official telecommunication partner. The event gathered representatives from various sectors, including local and international businesses, as well as government institutions.
Elnur Rzazada, Director of Nar’s Sales Department, speaking at the event, expressed his satisfaction with the cooperation with AHK Azerbaijan and emphasized: «The rapid development of technology is shaping business approaches. At Nar, we offer flexible solutions adapted to these changes and meet our customers' needs with accessible and affordable services.”
During the event, Nar presented its telecommunications solutions tailored for small and medium-sized enterprises (SMEs), providing information about cost-effective and sustainable services.
It should be noted that since 2012, AHK Azerbaijan has been the official representative of the German economy in Azerbaijan. The organization, which brings together over 200 member companies, carries out significant projects aimed at improving the country’s business environment. Nar’s partnership with AHK Azerbaijan stands as one of the successful collaborations in this direction.