https://www.innews.az/uploads/news/2022-09/_innews_d060fa8ab869081752b37f733_o.jpg
Bank VTB (Azərbaycan) ASC Pərakəndə və Korporativ biznesin müştərilərinin gecikdirilmiş borcları ilə işləməк üçün sistemin alınması ilə əlaqədar AÇIQ TENDER ELAN EDİR
Tender sənədləri ilə Bankın Xətai prospekti, 38, Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən ofisində tanış olmaq olar. Tender təklifiləri üzərində sənədlərin siyahısı bərkidilmiş qeyri-şəffaf zərfdə bağlanmış və kontragentin möhürü ilə möhürlənmiş şəkildə (əgər kontragent fərdi sahibkardırsa, imzalanmış) və 05.10.2022-ci il saat 16:00-dan gec olmayaraq bağlı və möhürlənmiş qeyri-şəffaf zərfdə (içindəkilərin möhürlənmiş və imzalanmış siyahısı əlavə olunmaqla) Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., ev 38 Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir.

Bank VTB (Azerbaijan) OJSC ANNOUNCES A TENDER for the purchase of a system for dealing with overdue debts of retail and corporate business customers
The bid must be submitted in an opaque closed double envelope with an attached list of the contents of the documents, certified by the seal of the counterparty (in case the counterparty is an individual entrepreneur, by signature) no later than 16:00 on October 5, 2022 to the Bank's main office at the address: Baku, Khatai Ave. 38, Maecenas Plaza, VTB Bank OJSC (Azerbaijan), АZ 1008, Competitive (Tender) Committee of VTB Bank OJSC (Azerbaijan). Proposals that do not meet the technical conditions of the announced tender are not considered by the tender commission.