https://www.innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_231a535ed2b7abb12aaf3e23e_o.jpg
Müştərilərə bir-birindən maraqlı mükafatlar qazandıran Bahar lotereyasının qaliblərinə hədiyyələr təqdim edilib. 5 iyun 2025-ci il tarixində keçirilən canlı tirajın nəticələrinə əsasən 100 iştirakçı qalib adını qazanıb. Qaliblər ötən həftə keçirilən tədbirdə hədiyyələrini əldə edib, həmçinin öz təəssüratlarını iştirakçılarla bölüşüblər.
Lotereyanın superprizi olan Toyota Corolla avtomobilini qazanan Murad bəy hələ də hadisənin çaşqınlığından çıxa bilmədiyini vurğulayıb. “Qalib olmaq üçün xüsusi heç nə etməmişəm. Sadəcə gündəlik alış-verişlərimi Birbank tətbiqi vasitəsilə sifariş etdiyim Birbank Star kartı ilə edirdim, avtomobil qazanacağımı isə heç vaxt düşünməzdim. Əsas hədiyyəni qazandığımı eşitdiyim an mənim üçün sözün əsl mənasında unudulmaz oldu. Birbank-a müştərilər üçün belə bir imkanı yaratdığı üçün təşəkkür edirəm”.
“Kontakt Home”dan hədiyyə kuponu qazanan Sevinc xanım qaliblər arasında olduğunu öyrənəndə çox təəccübləndiyini və sevindiyini bildirib: “Çox sevincliyəm. Məncə bu cür aksiyalar müştəriləri motivasiya etməklə yanaşı, gündəlik bank xidmətlərindən istifadəyə də əlavə maraq yaradır”.
“iPhone 16 Pro” qazanan Natavan xanım isə lotereyada hədiyyə qazanacağını heç vaxt düşünmədiyini qeyd edib: “Birbank tətbiqindən adi qaydada, demək olar ki hər gün istifadə edirəm. Kampaniya dövründə onlayn şəkildə kredit əldə etdim, bir müddət sonra isə qalib olduğumu öyrəndim. Mənim üçün çox gözlənilməz oldu. Belə lotereyaları tez-tez edin ki, hamı faydalansın”.
Qeyd edək ki, Bahar lotereyasında 45 nəfər “Bravo” marketdən 50 AZN-lik kupon, 25 nəfər “Kontakt Home”dan 200 AZN dəyərində hədiyyə kartı, 15 nəfər “PAŞA Travel”dan 500 AZN-lik ölkədaxili səyahət paketi qazanıb. Əlavə olaraq, 10 nəfər “Apple Watch Series 8”, 4 nəfər “iPhone 16 Pro”, 1 nəfər isə lotereyanın superprizi olan “Toyota Corolla” avtomobilinə sahib olub. Lotereyanın şərtlərinə əsasən Birbank tətbiqindən və ya birbank.az, kapitalbank.az saytlarından nağd pul krediti, Birbank Star kredit kartı və ya istənilən Birbank taksit kartı, eləcə də m10 tətbiqindən nağd pul krediti, Birmarket-dən (Red: Umico 1 iyul 2025-c il tarixindən etibarən fəaliyyətini Birmarket olaraq davam etdirir) kredit əldə edən, həmçinin əldə etdiyi Birbank Star kredit kartı və istənilən Birbank taksit kartı ilə Birmarket.az-dan alış-veriş edən minlərlə müştəri iştirak şansı qazanırdı.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-07/_innews_231a535ed2b7abb12aaf3e23e_o.jpg
Победителям весенней лотереи Birbank, которая принесла участникам множество интересных призов, были вручены подарки. Согласно результатам прямого розыгрыша, состоявшегося 5 июня 2025 года, определились 100 победителей. На прошедшем на прошлой неделе мероприятии они получили свои призы и поделились впечатлениями от участия.
Обладателем главного приза лотереи – автомобиля Toyota Corolla стал господин Мурад, который признался, что до сих пор находится под сильным впечатлением: «Я не делал ничего особенного, чтобы победить. Просто совершал повседневные покупки с помощью карты Birbank Star, оформленной через приложение Birbank. Никогда бы не подумал, что выиграю машину. Момент, когда я узнал, что стал обладателем главного приза, стал по-настоящему незабываемым. Благодарю Birbank за такую возможность».
Госпожа Севиндж, выигравшая подарочный купон от «Kontakt Home», призналась, что была приятно удивлена, узнав о своей победе: «Я очень рада! Думаю, такие акции не только мотивируют клиентов, но и вызывают дополнительный интерес к ежедневному использованию банковских услуг».
Победительница iPhone 16 Pro госпожа Натаван также отметила, что не ожидала получить приз: «Я пользуюсь приложением Birbank практически каждый день. В период кампании оформила онлайн-кредит, а спустя некоторое время узнала, что стала победителем. Это было очень неожиданно. Проводите такие лотереи почаще, чтобы больше людей получали пользу!»
Напомним, что в рамках весенней лотереи 45 человек выиграли купоны на 50 AZN от супермаркета “Bravo”, 25 человек – подарочные карты на 200 AZN от “Kontakt Home”, 15 человек – внутренние туристические пакеты стоимостью 500 AZN от “PAŞA Travel”. Кроме того, 10 победителей получили “Apple Watch Series 8”, 4 человека стали обладателями “iPhone 16 Pro”, а суперприз – автомобиль “Toyota Corolla” достался одному участнику.
Согласно условиям лотереи, шанс на участие получали тысячи клиентов, оформившие через приложение Birbank, сайты birbank.az или kapitalbank.az наличный кредит, кредитную карту Birbank Star либо любую рассрочную карту Birbank, а также пользователи приложения m10, получившие кредит, или совершившие покупки на Birmarket.az с помощью карты Birbank Star или любой рассрочной карты Birbank. (Примечание: с 1 июля 2025 года платформа Umico продолжает свою деятельность под брендом Birmarket.)