https://www.innews.az/uploads/news/2022-09/_innews_ed5c56661726c909b703b27d9_o.jpg
Vətən müharibəsinin ikinci ildönümü ərəfəsində şəhidlərimizə ehtiram əlaməti olaraq sentyabrın 27-də Anım Günü ilə əlaqədar Müdafiə Nazirliyi və Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin birgə təşkilatçılığı ilə Müşfiqabad qəsəbəsində ağacəkmə aksiyası keçirilib.
Hər iki nazirliyin və Abşeron rayon İcra Hakimiyyətinin nümayəndələri, ANAMA əməkdaşları, şəhid ailələri və müharibədə sağlamlıqlarını itirən vətəndaşlarımızın iştirakı ilə keçirilən tədbirdə 1000-dən artıq Eldar şamı və zeytun ağacı əkilib.

https://innews.az/uploads/news/2022-09/_innews_ed5c56661726c909b703b27d9_o.jpg
A tree-planting campaign dedicated to the Remembrance Day was held in the Mushfigabad settlement under the joint organization of the Ministry of Defense and the Ministry of Ecology and Natural Resources on September 27 as a sign of respect for our Shehids.
More than 1,000 Eldar pines and olive trees were planted at the event held with the participation of representatives of both ministries and Absheron District Executive Power, employees of ANAMA, families of Shehids, and citizens, who lost their health in the war.