Müştəri yönümlü xidmət strategiyasını davam etdirən və maliyyə əlçatanlığını genişləndirməyi prioritet hesab edən AccessBank, 40 000 manatadək nağd kredit təklifini daha sərfəli şərtlərlə təqdim edir.
Yeni təklif çərçivəsində müştərilər illik minimum 10% faiz dərəcəsi ilə fərdi ehtiyaclarına uyğun kredit məhsulundan yararlana bilərlər. Kredit şərtləri müştərinin seçimlərinə və müraciət zamanı təqdim etdiyi məlumatlara əsasən formalaşdırılır.
AccessBank müştərilərinə kredit kalkulyatoru vasitəsilə aylıq ödənişlərini öncədən hesablamaq imkanı yaradır. Bu da daha düzgün maliyyə planlaması aparmağa və qərarvermə prosesini asanlaşdırmağa kömək edir.
Kredit almaq istəyən şəxslər, həmçinin onlayn kredit xidmətindən yararlanaraq banka gəlmədən, əlavə vaxt itirmədən sürətli və rahat şəkildə kredit əldə edə bilərlər.
*AccessBank QSC Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankı tərəfindən təqdim edilən 25 oktyabr 2002-ci il tarixli 245 saylı lisenziya əsasında fəaliyyət göstərir. Bankın Baş ofisi Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Tbilisi prospekti 3 ünvanında yerləşir.

Continuing its customer-oriented service strategy and prioritizing the expansion of financial accessibility, AccessBank offers up to 40,000 AZN in cash loans under more favorable terms.
As part of the new offer, customers can benefit from a personalized loan product with an annual interest rate starting from just 10%. The loan terms are tailored based on the applicant’s preferences and the information provided at the time of application.
AccessBank also provides a loan calculator, allowing customers to estimate their monthly payments in advance. This helps ensure better financial planning and supports more informed decision-making.
Individuals who wish to obtain a loan can also benefit from the online credit service, allowing them to receive the loan quickly and conveniently without visiting the bank or wasting time.
*AccessBank CJSC operates under license No. 245 dated 25 October 2002, issued by the Central Bank of the Republic of Azerbaijan. The bank's Head Office is located at 3 Tbilisi avenue, Yasamal district