https://www.innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_98855c5e5975e082b6b543e50_o.jpg
AccessBank-da yeni struktur dəyişiklikləri baş verib. 1 iyun 2025-ci il tarixindən etibarən Elgin Cümşüdov bankın Baş Satış İnzibatçısı vəzifəsinə təyin edilib.
Elgin Cümşüdovun AccessBank-da 20 illik peşəkar təcrübəsi var. O, bundan öncə Kredit Back Office Departamentinin rəhbəri, Qeyri-Kredit Məhsulları və Bank Xidmətləri üzrə Direktor vəzifələrində çalışıb. Ardınca isə Pərakəndə Bankçılıq Departamentinin rəhbər müavini, son təyinata qədər isə həmin Departamentin rəhbəri vəzifəsində fəaliyyət göstərib.
Elgin Cümşüdov bakalavr təhsilini Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasında, magistr təhsilini isə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində alıb.

https://innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_98855c5e5975e082b6b543e50_o.jpg
В AccessBank произошли структурные изменения. С 1 июня 2025 года Эльгин Джумшудов назначен на должность Главного администратора по продажам банка.
Эльгин Джумшудов обладает 20-летним профессиональным опытом работы в AccessBank. Ранее он занимал должности руководителя Департамента кредитного бэк-офиса, директора по некредитным продуктам и банковским услугам, а также заместителя руководителя, а впоследствии – руководителя Департамента розничного банкинга.
Эльгин Джумшудов получил степень бакалавра в Академии государственного управления при Президенте Азербайджанской Республики, а степень магистра — в Азербайджанском государственном экономическом университете.