https://www.innews.az/uploads/news/2022-09/_innews_73e4497c32017583bbe18575b_o.jpg
Birbank Visa kart sahibləri üçün yeni kampaniya başlayıb. Şərtlərə görə, bütün Birbank Visa (BirKart Visa) debet kartları ilə ən çox nağdsız dövriyyəsi olan 50 müştəri dəyərli hədiyyələr qazana biləcəklər.
31 oktyabr 2022-ci il tarixinədək keçirilən kampaniyanın əsas hədiyyəsi Qətərdə keçiriləcək “FIFA Dünya Kuboku 2022”yə səyahət paketidir. Bundan başqa 2 ədəd Apple Macbook Pro, 7 ədəd iPhone 13, 15 ədəd Apple watch və 25 ədəd Apple Airpods ən çox nağdsız dövriyyəsi olan müştərilərə təqdim ediləcək.
Qaydalara görə bir müştərinin bir neçə Birbank Visa debet kartı varsa, onların hamısının əməliyyatlarının cəmi nəzərə alınacaq. Visa və FIFA ilə birgə keçirilən kampaniyada taksit kartları iştirak etmir və qaliblər kampaniya bitdikdən 14 gün sonra elan olunacaq. Ətraflı məlumat: https://bir.bank/bvfdkpr.
Qeyd edək ki, bütün Birbank kartlarının həm taksit, həm də debet növü mövcuddur. Birbank Cashback kartı sahibinə ikiqat ƏDV bonusu və nağdsız ödənişlərdə 1,5%-dən 30%-dək keşbek, Birbank Miles isə istənilən aviaşirkətin aviabiletinə dəyişdirilməsi mümkün olan millər qazandırır. Birbank Cashback debet kartları ilə ay ərzində 4000 manatadək istənilən yerli bankomatda vəsait nağdlaşdırarkən və ölkədaxili istənilən bank kartına pul köçürərkən heç bir komissiya haqqı tutulmur. Həmçinin Birbank Miles və Birbank Umico kartları ilə ay ərzində 4000 manatadək Kapital Bank-a məxsus bankomatlarda nağdlaşdırma və ölkədaxili istənilən bank kartına pul köçürməsi komissiyasızdır. Birbank taksit kartı istifadəçiləri isə 63 günədək güzəşt müddətindən faydalana bilərlər.

https://innews.az/uploads/news/2022-09/_innews_73e4497c32017583bbe18575b_o.jpg
Для держателей карт Birbank Visa стартовала новая акция, по условиям которой 50 клиентов с наибольшим безналичным оборотом по любым картам Birbank Visa (BirKart Visa) смогут выиграть ценные призы.
Главным призом акции, которая продлится до 31 октября 2022 года, является путевка на Чемпионат мира по футболу 2022 года в Катаре. Среди прочих призов — 2 ноутбука Apple Macbook Pro, 7 смартфонов iPhone 13, 15 умных часов Apple Watch и 25 наушников Apple Airpods.
Согласно условиям, если у клиента несколько дебетовых карт Birbank Visa, то будет учитываться сумма всех транзакций. Акция проводится в партнерстве с Visa и FIFA, в ней не участвуют карты рассрочки. Победители будут объявлены через 14 дней после окончания акции.
Напомним, что все разновидности карты Birbank предлагаются в двух типах — дебетовая и карта рассрочки. Birbank Cashback дает держателю НДС-бонусы в двукратном размере и кешбэк от 1,5% до 30% при безналичных оплатах, а Birbank Miles — мили, которые можно обменять на билет любой авиакомпании. За снятие наличных в банкоматах местных банков и переводы на любую банковскую карту внутри страны на сумму до 4000 AZN в течение месяца по дебетовым картам Birbank Cashback комиссия не взимается. Держатели дебетовых карт Birbank Miles и Birbank Umico могут снимать наличные в банкоматах Kapital Bank и переводить деньги на любую местную карту до 4000 AZN в течение месяца без комиссии. Держатели карт рассрочки Birbank могут пользоваться льготным периодом до 63 дней.