https://www.innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_b7da92e17ae59e58ef0503227_o.jpg
BANM rektoru Elmar Qasımov imza mərasimində Memorandumun tələbə təcrübə proqramları və təhsil sahəsində əməkdaşlığın genişləndirilməsi baxımından mühüm əhəmiyyət daşıdığını qeyd edib.
Bayraktar Teknoloji Azərbaycan şirkətinin baş icraçı direktoru Hüseyin Topuz, əməkdaşlığın tərəflər üçün strateji əhəmiyyətini vurğulayıb və bu istiqamətdə mühüm layihələrin gerçəkləşəcəyini vurğulayıb.
Görüşdə həmçinin Bayraktar Teknoloji Azərbaycan şirkətinin Baş texnologiya direktoru Erdoğan Akhan, Süni intellekt komandası rəhbəri Zərəfşan Məmmədova, T3 Vəqfinin direktoru Ahmet Köse və BANM-ın əməkdaşları iştirak ediblər.

https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_b7da92e17ae59e58ef0503227_o.jpg
На церемонии подписания ректор БВШН Эльмар Гасымов отметил важность Меморандума с точки зрения расширения сотрудничества в сфере программ студенческих стажировок и образования.
Исполнительный директор ООО Bayraktar Technology Azerbaijan Гусейн Топуз подчеркнул стратегическую важность сотрудничества для сторон и отметил, что в этом направлении будут реализованы важные проекты.
На встрече также присутствовали главный технический директор ООО Bayraktar Technology Azerbaijan Эрдоган Ахан, директор T3 Vakfı Ахмет Кёсе и сотрудники БВШН.