https://www.innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_26ce2c9c1d75df8e3fb1573bb_o.jpg
Sentyabrın 19-u Formula 1 atmosferinə dünyanın ən yenilikçi elektron musiqi layihələrindən biri olan Anyma öz imzasını atacaq!
Beləliklə, bu ilin ən çox gözlənilən tədbirlərindən biri – Formula 1 Qatar Airways Azərbaycan Qran Prisi 2025 – yalnız sürət, rəqabət və texnologiya ilə deyil, eyni zamanda qeyri-adi musiqilər ilə yadda qalacaq.
Bu, sadəcə konsert deyil – reallıqla fantaziyanın sərhədlərini yox edəcək audiovizual şoudur. Anyma səhnədə təkcə musiqi ifa etmir – o, texnologiya, animasiya, işıq effektləri və emosional vizuallar vasitəsilə dinləyicini paralel bir dünyaya aparır. Onun çıxışı, sanki futuristik sənət qalereyasında canlı performansa baxmaq kimidir.
Qran Pri idman yarışı olmaqla bərabər, həm də festival abu-havasıdır. Hər il olduğu kimi bu il də Bakıda təşkil olunan yarış həftəsonu izləyicilərə unudulmaz anlar vəd edir. Anyma-nın çıxışı bu gecələrin zirvəsi olacaq – motorsportun həyəcanı, şəhərin enerjisi və elektron musiqinin hipnozedici təsiri birləşərək epik bir təcrübəyə çevriləcək.
Formula 1 Qatar Airways Azərbaycan Qran Prisi 2025 -nə 4 günlük bilet sahibləri konsertdə iştirak edə biləcəklər. Geri sayım artıq başladı! Unudulmaz gecənin bir hissəsi olmaq istəyirsənsə, biletini almağa tələs.

https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_26ce2c9c1d75df8e3fb1573bb_o.jpg
19 сентября один из самых инновационных электронных музыкальных проектов мира — Anyma — оставит свой след в атмосфере Формулы-1!
Одно из самых ожидаемых событий этого года — Гран-при Формулы-1 Qatar Airways Азербайджан 2025 — запомнится не только скоростью, невероятной конкуренцией и зрелищностью, но и необычной музыкой.
Это не просто концерт — это аудиовизуальное шоу, разрушающее границы между реальностью и фантазией. На сцене Anyma не просто исполняет музыку — с помощью технологий, анимации, световых эффектов и эмоциональных визуальных образов, но и переносит зрителей в параллельный мир. Его выступление похоже на живое представление в футуристической художественной галерее.
Гран-при — это не только спортивная гонка, но и фестивальная атмосфера. Как и каждый год, гоночный уикенд в Баку обещает незабываемые моменты для зрителей. Выступление Anyma станет вершиной этих вечеров — азарт автоспорта, энергия города и гипнотизирующее воздействие электронной музыки объединятся в эпический опыт.
Только владельцы билетов на 4 дня Гран-при Формулы-1 Qatar Airways Азербайджан 2025 смогут посетить концерт. Обратный отсчет уже начался! Если хотите стать частью этой незабываемой ночи — спешите приобрести билет.