VTB (Azərbaycan) veteranları təbrik etdi
Böyük Vətən müharibəsində qələbənin 80 illiyi münasibətilə VTB (Azərbaycan)-ın əməkdaşları ölkəmizdə yaşayan veteranları ziyarət ediblər. Bankın əməkdaşları müharibə və əmək qəhrəmanlarını şəxsən ziyarət edib, onlara göstərdikləri şücaətlərə görə minnətdarlıqlarını bildirib, gül və hədiyyələr təqdim ediblər.
"Veteranlara dəstək VTB-nin sosial siyasətinin mühüm addımlarından biridir. Biz onların cəsarətini və fədakarlığını yüksək qiymətləndiririk və onlara hörmət və diqqət göstərməyi özümüzə borc bilirik", - deyə Bank VTB (Azərbaycan)-ın İdarə Heyətinin sədri İqor Okayev bildirib.
Bank ənənəvi olaraq qaliblər nəslinə diqqət və ehtiramını bildirərək, yaddaqalan tarixlərə həsr olunmuş tədbirlər keçirir.

https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_d242ec05d3745feb1e05f4955_o.jpg
Накануне 80-летия Победы в Великой Отечественной войне сотрудники ВТБ (Азербайджан) посетили ветеранов, проживающих в республике. Специалисты банка вручили им цветы и памятные подарки в знак признательности за их вклад в общую Победу.
"Поддержка ветеранов является важным направлением социальной политики ВТБ. Мы ценим их мужество и самоотверженность и считаем своим долгом выражать им уважение и внимание", – отметил Председатель Правления ВТБ (Азербайджан) Игорь Окаев.
Банк традиционно проводит мероприятия, посвященные памятным датам, отдавая дань уважения поколению победителей.