SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbində (BANM) MBA proqramı üzrə "Açıq qapı" günü keçirilib.
MBA Mərkəzinin müdiri Cahan İsmayılova tədbir iştirakçılarına proqram çərçivəsində təklif olunan ixtisaslar, keçid balları, təhsil haqqı, sənəd qəbulu prosesi və dərslərin təşkil olunma vaxtı barədə geniş təqdimatla çıxış edib.
Tədbirdə MBA proqramının məzunları – Fərəc Qasımov və Orxan Məmmədli də çıxış edərək, təhsil müddətində qazandıqları bilik və bacarıqlardan, eləcə də karyera inkişaflarında proqramın oynadığı roldan danışıblar. Onlar gələcək tələbələrə öz tövsiyələrini verərək proqramdan maksimum yararlanmağın yollarını bölüşüblər.
Sonda iştirakçıların sualları cavablandırılıb və onlar BANM-ın Ağ şəhərdə yerləşən müasir kampusu ilə tanış olublar.

В Бакинской высшей школе нефти (БВШН) SOCAR прошел День открытых дверей программы MBA.
Директор Центра МВА Джахан Исмаилова провела для участников мероприятия подробную презентацию о специальностях, предлагаемых в рамках программы, проходных баллах, стоимости обучения, процедуре подачи заявок и времени проведения занятий.
На мероприятии также выступили выпускники программы MBA Фарадж Гасымов и Орхан Мамедли, которые рассказали о знаниях и навыках, полученных ими во время учебы, а также о роли программы в развитии их карьеры. Они дали будущим студентам ценные советы о том, как извлечь максимальную пользу из программы.
В заключение участники получили ответы на свои вопросы и ознакомились с современным кампусом БВШН, расположенным в Белом городе.