https://www.innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_2d0bd4c1fd2c7657183841ebe_o.jpg
Azərbaycanın bank sektorunun aktiv iştirakçılarından olan AccessBank müştəri məmnuniyyəti səviyyəsinin yüksək səviyyədə qorunub saxlanılması və regionlarda iştirakını genişləndirmək məqsədi ilə bu dəfə Cəlilabadda yeni konseptli filialını müştərilərin ixtiyarına verib.
Cəlilabad şəhəri Heydər Əliyev prospektində yerləşən filial və müasir dizayn, funksionallıq və texnoloji yenilikləri özündə birləşdirən konsept əsasında fəaliyyət göstərir. Bu yenilənmə, bankın xidmət keyfiyyətini yüksəltmək və bölgə əhalisinin bank xidmətlərinə daha rahat və operativ şəkildə çıxışını təmin etmək məqsədi daşıyır.
Filialda müştərilərə mikro və aqro kreditlər də daxil olmaqla müxtəlif növ kredit məhsulları, istehlak kreditləri, əmanətlərin yerləşdirilməsi, plastik kartların verilməsi, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və digər bank xidmətləri təklif olunur.
"2025-ci ildə regionlarda müştərilərimizə daha keyfiyyətli və rahat xidmət təqdim etmək məqsədilə ilk addımlarımızdan biri məhz Cəlilabad filialının yenilənməsi oldu. Filial şəbəkəsinin genişləndirilməsi təşəbbüsü, Accessbank-ın inkişaf strategiyasının önəmli hissəsidir. Hazırda 35 filialla fəaliyyət göstərən AccessBank, yaxın gələcəkdə şəbəkəsini daha da genişləndirməyi planlaşdırır ki, bu da Azərbaycanın bütün regionlarında əhalinin bank və maliyyə xidmətlərinə əlçatanlığının təmin edilməsinə yönəlmiş bir siyasətdir", - deyə AccessBank-ın İdarə heyətinin Sədri Davit Tsiklauri bildirib.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_2d0bd4c1fd2c7657183841ebe_o.jpg
AccessBank, один из активных участников банковского сектора Азербайджана, в рамках стратегии постоянного повышения уровня удовлетворенности клиентов и расширения своего присутствия в регионах, представил в распоряжение своих клиентов обновленный в соответствии с новой концепцией филиал в Джалилабаде.
Филиал, расположенный на проспекте Гейдара Алиева в городе Джалилабад, функционирует на основе концепта, сочетающего в себе современный дизайн, функциональность и технологические новшества. Это обновление направлено на повышение качества обслуживания и обеспечение более удобного и оперативного доступа населения региона к банковским услугам.
В филиале предлагаются различные виды кредитных продуктов, включая микрокредиты и агрокредиты, потребительские кредиты, размещение вкладов, выдача пластиковых карт, денежные переводы, обмен валюты и другие банковские услуги.
«Одним из наших первых шагов в 2025 году по предоставлению более качественного и удобного обслуживания клиентам в регионах стало обновление филиала в Джалилабаде. Инициатива по расширению филиальной сети является важной частью стратегии развития AccessBank. В настоящее время функционируют 35 филиалов банка, и мы планируем в ближайшем будущем расширить свою сеть, что направлено на обеспечение доступности банковских и финансовых услуг для населения во всех регионах Азербайджана», — заявил председатель Правления AccessBank Давит Циклаури.