https://www.innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_2d0bd4c1fd2c7657183841ebe_o.jpg
Azərbaycanın bank sektorunun aktiv iştirakçılarından olan AccessBank müştəri məmnuniyyəti səviyyəsinin yüksək səviyyədə qorunub saxlanılması və regionlarda iştirakını genişləndirmək məqsədi ilə bu dəfə Cəlilabadda yeni konseptli filialını müştərilərin ixtiyarına verib.
Cəlilabad şəhəri Heydər Əliyev prospektində yerləşən filial və müasir dizayn, funksionallıq və texnoloji yenilikləri özündə birləşdirən konsept əsasında fəaliyyət göstərir. Bu yenilənmə, bankın xidmət keyfiyyətini yüksəltmək və bölgə əhalisinin bank xidmətlərinə daha rahat və operativ şəkildə çıxışını təmin etmək məqsədi daşıyır.
Filialda müştərilərə mikro və aqro kreditlər də daxil olmaqla müxtəlif növ kredit məhsulları, istehlak kreditləri, əmanətlərin yerləşdirilməsi, plastik kartların verilməsi, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və digər bank xidmətləri təklif olunur.
"2025-ci ildə regionlarda müştərilərimizə daha keyfiyyətli və rahat xidmət təqdim etmək məqsədilə ilk addımlarımızdan biri məhz Cəlilabad filialının yenilənməsi oldu. Filial şəbəkəsinin genişləndirilməsi təşəbbüsü, Accessbank-ın inkişaf strategiyasının önəmli hissəsidir. Hazırda 35 filialla fəaliyyət göstərən AccessBank, yaxın gələcəkdə şəbəkəsini daha da genişləndirməyi planlaşdırır ki, bu da Azərbaycanın bütün regionlarında əhalinin bank və maliyyə xidmətlərinə əlçatanlığının təmin edilməsinə yönəlmiş bir siyasətdir", - deyə AccessBank-ın İdarə heyətinin Sədri Davit Tsiklauri bildirib.

https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_2d0bd4c1fd2c7657183841ebe_o.jpg
As one of the active players in Azerbaijan’s banking sector, AccessBank has opened a new concept branch in Jalilabad, aiming to maintain a high level of customer satisfaction and expand its presence in the regions.
Located on Heydar Aliyev Avenue in Jalilabad city and the new branch operates based on a modern concept that combines contemporary design, functionality, and technological innovations. This renewal aims to enhance the quality of the bank’s services and ensure more convenient and efficient access to banking services for the local population.
The branch offers a wide range of banking services, including micro and agro loans, consumer loans, deposit placements, issuance of plastic cards, money transfers, currency exchange, and other financial services.
"One of our first steps in 2025 to provide higher-quality and more convenient services to our regional customers was the renovation of the Jalilabad branch. The expansion of our branch network is a key part of AccessBank’s development strategy. Currently operating with 35 branches, AccessBank plans to further expand its network in the near future. This policy is aimed at improving access to banking and financial services for the population across all regions of Azerbaijan," said Davit Tsiklauri, Chairman of the Management Board of AccessBank.