Bank Respublika ilə Uğura Sıfırla Başla!
Ölkəmizdə sahibkarlığın inkişafına davamlı dəstək göstərən aparıcı maliyyə institutlarından biri olan Bank Respublika, 25 Aprel – Sahibkarlar Günü münasibətilə hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar üçün "Uğura sıfırla başla" – kampaniyasına start verib.
Belə ki, Bankın start verdiyi yeni kampaniya çərçivəsində 31 may 2025-ci il tarixinədək Bankda yeni hesab açan hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar bir sıra bank məhsul və xidmətlərindən tamamilə PULSUZ yararlana biləcəklər:
Hesabin açılması – 0 AZN
Əmək haqqı kartları (5 illik) – 0 AZN
Biznes kart (1 illik) - 0 AZN
Mobil POS-a qoşulma  – 0 AZN
AZN hesabından məxaric (limit daxilində) – 0 AZN
Bankın təqdim etdiyi biznes kart vasitəsilə iş adamları cari hesablarında toplanan vəsaitləri banka gəlmədən idarə etmək və biznes fəaliyyəti ilə bağlı vergi, gömrük, işçilərin ezamiyyə xərclərini və s. həyata keçirmək imkanı qazanacaqlar. Əmək haqqı layihələrindən yararlanmaqla, müəssisə rəhbərləri Bankın filiallarına gəlmədən, işçilərin əmək haqlarını bankın İnternet bankçılıq xidməti vasitəsilə hesablara köçürmə imkanı əldə edəcəklər. Mobil POS-terminalları quraşdırmaqla iş adamları ödənişləri çox əlverişli şərtlərlə nağdsız olaraq həyata keçirmək imkanı əldə edəcəklər.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-04/_innews_4bfc1429c09c116df0a3cd906_o.jpg
Банк Республика, один из ведущих финансовых институтов страны, неизменно поддерживающий развитие предпринимательства, запускает специальную кампанию под названием «Начни путь к успеху с нуля», приуроченную ко Дню предпринимателя — 25 апреля.
В рамках этой кампании, юридические лица и индивидуальные предприниматели, открывшие новый счет до 31 мая 2025 года, смогут абсолютно БЕСПЛАТНО воспользоваться следующими банковскими продуктами и услугами:
Открытие счета — 0 AZN
Зарплатные карты (на 5 лет) — 0 AZN
Бизнес-карта (на 1 год) — 0 AZN
Подключение к мобильному POS — 0 AZN
Снятие средств в AZN (в пределах лимита) — 0 AZN
С помощью бизнес-карты от Банк Республика предприниматели смогут управлять средствами на своих текущих счетах удаленно, без необходимости посещать банк, а также производить деловые платежи — налоги, таможенные сборы, командировочные расходы сотрудников и т.д. Участвуя в зарплатном проекте, руководители компаний смогут осуществлять выплату зарплаты сотрудникам через интернет-банкинг, не посещая отделения банка. А с установкой мобильных POS-терминалов, предприниматели получат возможность принимать безналичные платежи на максимально выгодных условиях.