https://www.innews.az/uploads/news/2025-04/_innews_0e34de3afa18a6036bb2242ba_o.jpg
Şoppinq həvəskarlarının diqqətinə: Yelo Bank alış-veriş festivalı həyəcanla davam edir! Sevdiyiniz brendlərdə inanılmaz endirimlərlə dolu bu festivalın bitməsinə yalnız 10 gün qaldı. 27 aprelədək şəhərimizin əsas alış-veriş mərkəzləri və tanınmış mağazalarında 50%-dək endirimlər, Yelo kartları ilə 5% cashback və Yelo taksit kartı ilə faizsiz 24 ayadək taksit imkanları sizi gözləyir!
Yelo kartınız yoxdur? Festival bitməmiş istədiyiniz Yelo kartını onlayn sifariş edin, Bank, kartı ünvanınıza pulsuz çatdırsın. Festivalda iştirak edən bütün brendlərin siyahısı burada: http://bit.ly/festivalyelo
Qeyd edək ki, Yelo Bank alış-veriş festivalı Pərakəndə Geyim İdxalçıları Assosiasiyasının birgə təşəbbüsü ilə keçirilir.
Festival bitməmiş dəyərləndirin! Ətraflı məlumat üçün 981 Çağrı Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz. Yelo kart onlayn sifariş: http://bit.ly/yelokart
Taskit kartları ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

The Yelo Bank Shopping Festival continues!
Attention, shopping enthusiasts! The Yelo Bank Shopping Festival is still going strong with excitement, and there are only 10 days left to take advantage of amazing discounts on your favorite brands. Until April 27, enjoy up to 50% off at the city's major shopping centers and well-known stores, 5% cashback with Yelo cards, and interest-free installment options for up to 24 months with the Yelo Installment Card!
Don't have a Yelo card? Order your Yelo card online before the festival ends, and we’ll deliver it to your address for free. You can find the full list of participating brands here: http://bit.ly/festivalyelo.
Please note that the Yelo Bank Shopping Festival is held in partnership with the Azerbaijan Fashion Retail Associaction.
Don’t miss out—take advantage of the festival before it ends! For more information, feel free to contact the 981 Call Center. Order your Yelo card online: http://bit.ly/yelokart.