https://www.innews.az/uploads/news/2025-04/_innews_c98b21584b36a2943ed62f2ec_o.jpg
Azərbaycan Banklar Assosiasiyasının (ABA) təşkilatçılığı ilə ənənəvi “Bankçılıq Mükafatları – 2024” ün qalibləri müəyyən olunub və Yelo Bank 3 nominasiyada mükafatlandırılıb.
Yelo Bank 2024-cü il ərzindəki fəaliyyətinə görə “Korporativ sosial məsuliyyət”, “Təhsil dəstəkçisi” və “Dayanıqlı bankçılıq üzrə layihələr (ESG)” nominasiyalarında mükafata layiq görülüb.
Qeyd edək ki, Bank ötən il ərzində sözügedən istiqamətlər üzrə bir çox layihəyə imza atıb. Korporativ sosial məsuliyyət, təhsilə dəstək və dayanıqlı inkişaf sahələrindəki fəaliyyətləri, Yelo Bank-ın strateji prioritetlərinin mərkəzində yer alır. Bank gələcəkdə də bu və bir sıra istiqamətlər üzrə həm müştərilərinə, həm də cəmiyyətə faydalı layihələri reallaşdırmağa davam edəcək.
Yelo Bank-dan online kredit ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-04/_innews_c98b21584b36a2943ed62f2ec_o.jpg
The Azerbaijan Banks Association's (ABA) traditional "Banking Awards - 2024" event has taken place, and Yelo Bank has been recognized in three categories.
Yelo Bank received awards in the following categories: "Corporate Social Responsibility," "Education Supporter," and "Sustainable Banking Projects (ESG)." These awards reflect the Bank's significant efforts in these areas throughout 2024.
Over the past year, the Bank has launched numerous projects in these key areas, which are integral to Yelo Bank's strategic priorities. Moving forward, the Bank will continue to focus on implementing initiatives that benefit both its customers and society, further strengthening its commitment to sustainability and community support.