https://www.innews.az/uploads/news/2025-04/_innews_de87861e3c41688584a9a9368_o.jpg
Endirim, cashback və taksit - hamısı bir festivalda! 4-27 aprel tarixlərində dəb dünyasının aparıcı brendlərini əhatə edən Yelo Bank Alış-veriş Festivalı keçiriləcək.
Festival çərçivəsində əsas alış-veriş mərkəzləri və bir çox mağazalarda sevdiyiniz brendlərin 50%-dək endirimlərindən faydalana biləcəksiniz. Yelo Bank-ın kart məhsulları bu festivalı daha da sərfəli edir! Belə ki, Yelo kartları ilə alış-veriş etdikdə 5% cashback, Yelo taksit kartı ilə isə 24 ayadək faizsiz taksit imkanı əldə edirsiniz. Yelo kartlarında qalıq məbləğə illik gəlir, yüksək cashback, komissiyasız nağdlaşdırma və köçürmələr, eləcə də Apple Pay və Google Pay kimi funksiyalar istifadəçilərin gündəlik xərclərini daha rahat idarə etməyə imkan verir. Yelo kartı olmayanlar isə Yelo App vasitəsilə onlayn sifariş edib, kartlarını ünvanlarına pulsuz çatdırılma ilə əldə edə bilərlər. Qeyd edək ki, festival Pərakəndə Geyim İdxalçıları Assosiasiyasının birgə təşəbbüsü ilə keçirilir.
Baharın enerjisini alış-veriş fürsətinə çevirmək üçün bu festivalı qaçırmayın! Ətraflı məlumat üçün 981 Çağrı Mərkəzi ilə əlaqə saxlayın. Yelo kart onlayn sifariş: http://bit.ly/yelokart.
Daha ətraflı məlumat: http://bit.ly/festivalyelo.
Yelo Bank-dan debet kart ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2025-04/_innews_de87861e3c41688584a9a9368_o.jpg
Discounts, cashback, and installments — all in one place! The Yelo Bank Shopping Festival, featuring leading fashion brands, will take place from April 4 to 27.
During the festival, enjoy discounts of up to 50% on your favorite brands across major shopping centers and stores. Yelo Bank’s card products make this festival even more rewarding! Get 5% cashback when shopping with Yelo cards, and benefit from interest-free installments for up to 24 months with the Yelo installment card. Features such as annual interest on your account balance, high cashback, commission-free cash withdrawals and transfers, as well as Apple Pay and Google Pay integration make it easier than ever to manage your everyday expenses.
Don’t have a Yelo card yet? No problem — you can order one online via the Yelo App and get it delivered straight to your address, free of charge.
The festival is organized as a joint initiative with the Azerbaijan Fashion Retail Associaction.
Don’t miss the chance to turn the energy of spring into a rewarding shopping experience! For more information, call the 981 Call Center or order your Yelo card online: http://bit.ly/yelokart.