https://www.innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_a75d6797dd8525a23ff2ccc3c_o.jpg
“Financial Chain Corporation” (FCHAIN) “Caspian Energy Club”ın Diamond üzvü olaraq qurumun İdarə Heyətini seçkilərinə səsvermədə sayımı öz üzərinə götürüb. Səslərin hesablanması prosesinə “FCHAIN”in Baş direktorunun müavini Valid Hüseynov rəhbərlik edib. Proses boyunca şəffaflıq və obyektivlik təmin edilib. Tədbirdə, həmçinin “FCHAIN”in PR meneceri Günel Musa və qrafik dizayner Leyla Qulamı iştirak edib.
Seçkilərin nəticələrinə əsasən, Telman Əliyev “Caspian Energy Club”ın İdarə Heyətinin sədri olaraq yenidən seçilib. “FCHAIN” rəhbərliyi Telman Əliyevi təkrar seçilməsi münasibətilə təbrik edib və uğurlu əməkdaşlığın davamını arzulayıb.
“FCHAIN”in “Caspian Energy Club” ilə əməkdaşlığı yalnız İdarə Heyəti seçkiləri ilə məhdudlaşmır. Şirkət klubun müxtəlif tədbirlərində aktiv iştirak edir, o cümlədən biznes liderləri arasında şəbəkələşməni və strateji fikir mübadiləsini təşviq edir. Gələcəkdə, “FCHAIN” və “Caspian Energy Club” biznes əlaqələrini möhkəmləndirmək və əməkdaşlıq üçün yeni imkanlar axtarmaq məqsədilə hər iki qurumun fəaliyyət göstərdiyi ölkələrdə birgə tədbirlər təşkil etməyi planlaşdırır.
Qeyd edək ki, “FCHAIN”in İdarəedici Tərəfdaşı Zaur Qədirov “Caspian Energy Club Czechia”nın İdarə Heyətinin sədridir. Bu qurum tədbirlərdə aktiv iştirak edərək Azərbaycan və Çexiya arasındakı biznes əlaqələrin genişləndirilməsinə töhfə verir, həmçinin Çexiya və Azərbaycan şirkətlərinin öz xidmətlərini göstərə bilməsi və əlaqələr yarada bilməsi üçün uğurlu networking platforması rolunu oynayır. Bu qurumun əsas məqsədlərindən biri bu ölkədəki özəl və dövlət sektorlarının nümayəndələrini Azərbaycanın və digər ölkələrin iri layihələrinin həyata keçirilməsi ilə bağlı investisiya potensialı, əlverişli iqtisadi şərait, dayanıqlı inkişaf, həyata keçirilən islahatlar və yeniliklər barədə mütəmadi məlumatlandırmaqdır.

https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_a75d6797dd8525a23ff2ccc3c_o.jpg
Financial Chain Corporation (FCHAIN) successfully conducted the vote counting for the Caspian Energy Club’s Management Board elections. As a Diamond Member of the Caspian Energy Club, FCHAIN was entrusted with this responsibility. The vote counting process was led by Valid Huseynov, FCHAIN’s Deputy General Director, ensuring transparency and integrity throughout. The event was also attended by Gunel Musa, FCHAIN PR manager, and Leyla Gulami, graphic designer.
Following the elections, Telman Aliyev was re-elected as the Chairman of the Caspian Energy Club’s Board of Directors. FCHAIN congratulates Mr. Aliyev on his re-election and looks forward to continued successful collaboration.
FCHAIN’s involvement with the Caspian Energy Club extends beyond the board elections. The company actively participates in various club events, including the CEO Breakfast Series, which fosters networking among business leaders and promotes the exchange of strategic insights. Looking ahead, FCHAIN and the Caspian Energy Club plan to organize joint events in countries where both entities operate, aiming to strengthen business ties and explore new opportunities for collaboration.
FCHAIN Managing Partner Zaur Gadirov is a Chairman of the Caspian Energy Club Czechia. Caspian Energy Club Czechia is an official representative of Caspian Energy Club in Czechia, and its main purpose is to attract and regularly inform representatives of private and public sectors in this country about the investment potential, favorable economic conditions, sustainable development, reforms implemented, innovations related to the implementation of big projects of Azerbaijan and other countries.