BDU tələbələri “KPMG Azerbaijan” şirkətində iş imkanları barədə məlumatlandırılıb
BDU tələbələri “KPMG Azerbaijan” şirkətində iş imkanları barədə məlumatlandırılıb BDU tələbələri “KPMG Azerbaijan” şirkətində iş imkanları barədə məlumatlandırılıb
Bakı Dövlət Universitetinin (BDU) Karyera və məzunlarla iş Mərkəzinin təşəbbüsü ilə “KPMG Azerbaijan” şirkətinin nümayəndələrinin Mexanika-riyaziyyat, Beynəlxalq münasibətlər və iqtisadiyyat fakültələrinin tələbələri ilə görüşü təşkil edilib.
Əvvəlcə şirkət nümayəndələri tələbələrə “KPMG Azerbaijan”ın fəaliyyəti, iş prinsipləri və karyera imkanları barədə ətraflı məlumat veriblər. Tələbələrin peşəkar inkişafına töhfə vermək məqsədilə təşkil olunan görüşdə “KPMG Azerbaijan”ın təcrübə proqramının tələbləri, seçim meyarları, müraciət prosesi haqqında geniş təqdimat edilib. Bildirilib ki, bu proqram gənc mütəxəssislərə real iş mühiti ilə tanış olmaq, bilik və bacarıqlarını təkmilləşdirmək, karyeralarını qurmaq üçün unikal şans yaradır.

По инициативе Центра карьеры и выпускников Бакинского государственного университета (БГУ) была организована встреча представителей компании KPMG Azerbaijan со студентами.
Первоначально гости предоставили подробную информацию о деятельности KPMG Azerbaijan, принципах работы и возможностях карьерного роста.
На встрече подробно изложена информация о требованиях, критериях отбора и процессе подачи заявок на программу стажировки KPMG Azerbaijan. Было отмечено, что данная программа создает уникальную возможность для молодых специалистов познакомиться с реальной рабочей средой, улучшить свои знания и навыки, построить карьеру.