https://www.innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_7a266f2449331e3fd9614e0d4_o.jpg
ABB 8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə xanım müştərilərinə xoş sürpriz hazırlayıb. Kampaniya müddətində ABB-də “DigiHesab Max” hesabı açan qadınlar hesabdakı qalıq vəsaitə 30 gün ərzində illik 8 faiz qazanc əldə edəcəklər.
Belə ki, illik 6 faizlik standart faiz qazancı ilə yanaşı, illik 2 faiz ilə də əlavə keşbek hesablanacaq. Bu fürsətdən yararlanmaq üçün hər bir qadın müştərinin 5 mart – 4 aprel tarixləri aralığında “ABB mobile” tətbiqində “DigiHesab Max” hesabı açması yetərlidir. İllik 2 faiz keşbek hesab açıldıqdan sonra 30 təqvim günü ərzində və hər günün sonunda balansdakı qalıq vəsaitə əsasən hesablanacaq. Hesablanmış keşbek məbləği 30 gün tamamlandıqdan sonra 1 ay ərzində ödəniləcək.
Kampaniya müddətində bir neçə “DigiHesab Max” hesabı açmış müştərilərin yalnız ilk hesabına keşbek veriləcək. İlk hesab açılan tarixdə 2 və daha çox hesab açılarsa, hər bir hesab üzrə faydalı keşbek hesablanacaq.
“DigiHesab Max” ABB-nin müştərilərə əlavə faydalar yaradan yeni məhsullarındandır. Bu hesab tam rəqəmsal təcrübə ilə yaradılır və müştəriyə qalıq məbləğdən faiz gəliri qazandırır. Müştəri bu yeni məhsulun imkanlarından istifadə etmək üçün “ABB mobile” tətbiqinə daxil olur, “Hesablar” bölməsinə keçid edərək “DigiHesab Max” hesabı yaradır, həmin hesabda vəsait yerləşdirib qalığa faiz gəliri qazanmağa başlayır.
Qalığa faiz hesabdakı minimum 200 manatdan maksimum 500 min manatadək olan vəsaitlərə hesablanır. Bu, yalnız manat valyutalı hesablara aiddir. “DigiHesab Max”a istənilən bank kartından komissiyasız mədaxil də etmək mümkündür.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_7a266f2449331e3fd9614e0d4_o.jpg
По случаю Международного женского дня 8 Марта банк ABB подготовил приятный сюрприз для женщин-клиентов. На период акции женщины, открывшие счет DigiHesab Max в банке ABB, получат 8 процентов годовых на остаток средств в течение 30 дней. Помимо стандартного годового дохода в 6 процентов, дополнительно будет начисляться 2 процента кешбэка.
Чтобы воспользоваться этим предложением, каждой женщине достаточно открыть счет DigiHesab Max в приложении ABB Mobile в период с 5 марта по 4 апреля. Годовой кешбэк 2 процента будет начисляться в течение 30 календарных дней после открытия счета, исходя из остатка средств на конец каждого дня. Начисленный кешбэк будет выплачен в течение месяца после завершения 30 дней.
Если клиент откроет несколько счетов DigiHesab Max в течение акции, кешбэк будет начислен только на первый счет. Если более одного счета откроется в день первого открытия, кешбэк будет начислен для каждого счета.
DigiHesab Max – это новый продукт от банка ABB, который приносит дополнительные выгоды клиентам. Этот счет создается полностью в цифровом формате и позволяет зарабатывать процентный доход на остаток средств. Чтобы воспользоваться возможностями нового продукта, клиенту нужно войти в приложение ABB Mobile, перейти в раздел «Счета», создать счет DigiHesab Max, внести средства и начать зарабатывать проценты на остаток.
Проценты на остаток начисляются на суммы от 200 манатов до 500 000 манатов на счете. Это предложение действует только для счетов в манатах. Также возможно пополнение счета DigiHesab Max с любой банковской карты без комиссии.
Информацию о современных, полезных и универсальных продуктах и услугах ABB можно получить в филиалах и отделениях банка, на официальном сайте https://abb-bank.az/ , позвонив в Информационный центр по короткому номеру 937, а также на официальной социальной странице банка.