https://www.innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_38647725d6ed791bb9145de97_o.jpg
VTB (Azərbaycan) martın 3-dən etibarən 36 ayadək kreditlər üzrə Novruz bayramı ərəfəsində “Komissiyasız nağd kredit” kampaniyasına start verir. Məhsulu həm SİMA yeni nəsil rəqəmsal imza, həm də bankın filiallarından əldə etmək olar.
“Nağd kredit əhali arasında ən populyar məhsullarımızdan biridir. 2024-cü ilin sonuna bankımızın nağd pul kreditləri üzrə kredit portfelinin həcmi 100 milyon manata çatıb, bu da 2023-cü illə müqayisədə 33% çoxdur. Novruz bayramı ərəfəsində ənənəvi olaraq kreditlərə tələbat artır. Buna görə də biz müştərilərin öz maliyyə ehtiyaclarını daha rahat həll edə bilmələri üçün vəsaitlərin alınması prosesini daha da sadələşdirdik”, - deyə, VTB (Azərbaycan)-ın İdarə Heyətinin üzvü, Pərakəndə Biznesin İnkişafı Departamentinin direktoru Yevgeni Borodin bildirib.
Bank VTB (Azərbaycan)-ın müştəriləri illik 10,49%-dan başlayan faiz dərəcəsi ilə 300 manatdan 50 min manatadək istehlak kreditləri üçün müraciət edə bilərlər.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_38647725d6ed791bb9145de97_o.jpg
ВТБ (Азербайджан) с 3 марта запускает акцию на кредиты до 36 месяцев – «Кредит наличными без комиссии». Продукт доступен как в онлайн-банке через сервис с электронной подписью SİMA İmza, так и в отделении.
«Кредиты наличными остаются одним из самых популярных банковских продуктов у населения. По итогам 2024 года объём кредитного портфеля по кредитам наличными нашего банка достиг 100 миллионов манатов, что на 33% больше чем в 2023 году. В преддверии Новруза спрос на кредиты традиционно увеличивается. Поэтому мы упрощаем процесс получения средств, чтобы клиентам было комфортнее решать свои финансовые потребности», – отметил член правления, директор департамента развития розничного бизнеса ВТБ (Азербайджан) Евгений Бородин.
Клиенты ВТБ (Азербайджан) могут оформить потребительские кредиты от 300 до 50 тысяч манатов по ставке от 10,49% годовых.