https://www.innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_43eb9c0d8b4fc77e355b4b617_o.jpg
Birbank Biznes korporativ müştərilərinin ehtiyaclarını qarşılamaq və onlara daha yaxın olmaq məqsədilə loyallıq proqramını təqdim edir. Birbank Biznes-dən istifadə edən hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar üçün nəzərdə tutulan layihə çərçivəsində müştərilər bank əməliyyatlarını həyata keçirdikcə bonuslar qazana, topladıqları bonusları əməliyyatlar zamanı istifadə edə bilərlər.
Loyallıq proqramının əsas xüsusiyyətləri:
Bonus qazanmaq imkanı: Həyata keçirilən hər bir ölkədaxili köçürmə, ölkəxarici köçürmə və valyuta mübadiləsi əməliyyatı müştərilərə bonuslar qazandırır. Bu, hər bir əməliyyatın müştərilər üçün əlavə dəyər yaratması deməkdir. Bonusların toplanması Birbank Biznes istifadəçilərinin gündəlik biznes fəaliyyətlərini daha da sərfəli hala gətirir.
Bonusların istifadəsi: Toplanan bonuslar müştərilərə bankdaxili əməliyyatlarının komissiyalarını qismən və ya tam ödəmək imkanı yaradır. Bu, əməliyyat xərclərini optimallaşdırmağa və maliyyə vəsaitlərinin daha səmərəli istifadəsinə imkan verir. Bu isə müştərilər üçün sərfəli olmaqla yanaşı, həm də onlara bizneslərinin maliyyə idarəetməsini gücləndirmək imkanı verir.
Loyallığın artırılması: Bu proqram korporativ müştərilərlə uzunmüddətli əməkdaşlığı hədəfləyir. Belə ki, müştərilərin əməliyyatlarına əlavə fayda qataraq onlara bankın müxtəlif məhsul və xidmətlərindən daha geniş istifadə etmək imkanı yaradır. Beləliklə, müştərilər yalnız bir məhsul üzrə deyil, bir neçə məhsul üzrə də daha fəal və effektiv şəkildə fəaliyyət göstərərək bizneslərinə dəyər qata bilərlər.

https://innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_43eb9c0d8b4fc77e355b4b617_o.jpg
Birbank Business presents a loyalty program aimed at meeting the needs of corporate customers and build stronger connections with them. The program enables legal entities and individual entrepreneurs using Birbank Biznes to earn bonuses as they conduct banking operations. These bonuses can then be used to partially or fully cover fees for future transactions.
Key Features of the Loyalty Program:
Earning Bonuses:
Bonuses are awarded for every domestic transfer, international transfer, and currency exchange transaction. This adds extra value to each operation, making daily business activities more cost-effective for Birbank Biznes users.
Using Bonuses:
Accumulated bonuses allow customers to partially or fully cover the commissions for their intra-bank transactions. This helps optimize transaction costs and allows clients to use their financial resources more efficiently, ultimately enhancing their business’s financial management.
Strengthening Loyalty:
The program is aimed at fostering long-term collaboration with corporate clients by adding value to their transactions and encouraging them to explore a broader range of the bank’s products and services. Clients can derive greater value from not just one service but multiple offerings, enhancing their business performance.