https://www.innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_17a49abfd8b33feb2655b79a2_o.jpg
Yelo Bank inklüziv iş mühitinin formalaşdırılmasını dəstəkləməyə və hər kəs üçün bərabər karyera imkanları yaratmağa davam edir. Bu istiqamətdə növbəti addım olaraq Bankın işəqəbul komandası, Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi, Azərbaycan Sahibkarlar Konfederasiyası və “Əlilliyi olan Şəxslərin Müstəqil Həyat Mərkəzi” İctimai Birliyinin təşkil etdiyi əmək yarmarkasında iştirak edib. Tədbir çərçivəsində namizədlərlə birbaşa görüşlər keçirərək bankda mövcud karyera imkanları və aktiv vakansiyalar barədə geniş məlumat verildi.
Yelo Bank əlilliyi olan şəxslərin peşəkar inkişafını və əmək bazarına inteqrasiyasını dəstəkləməyə xüsusi önəm verir. Bu səbəbdən, inklüziv və əlçatan iş mühiti yaratmaq istiqamətində fəaliyyətini davam etdirəcək.
Qeyd edək ki, Yelo Bank ölkəmizdə keçirilən əmək yarmarkalarında fəal iştirakını artıq bir ənənəyə çevirib. Bankda təcrübəsi olmayan gənclər üçün bir sıra karyera inkişafı layihələri təşkil olunur. Bu layihələr həm maarifləndirici, həm də real iş təcrübəsi qazandırmaqla yanaşı, seçilən iştirakçılara Bankda işə düzəlmək şansı da yaradır. Layihələr haqqında xəbərdar olmaq üçün Bankın rəsmi veb-saytını, həmçinin, “Yelo Team” sosial media hesablarını izləyə bilərsiniz. Aktiv vakansiyalarla tanış olmaq üçün: https://bit.ly/3QKlq4d

https://www.innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_17a49abfd8b33feb2655b79a2_o.jpg
Yelo Bank продолжает активно развивать инклюзивную рабочую среду и создавать равные карьерные возможности для всех. В рамках этого направления команда по набору персонала Банка приняла участие в ярмарке вакансий, организованной Министерством труда и социальной защиты населения, Конфедерацией предпринимателей Азербайджана и Общественным объединением «Центр независимой жизни лиц с ограниченными возможностями». В ходе мероприятия специалисты Yelo Bank провели прямые встречи с кандидатами, рассказали о доступных вакансиях и перспективах карьерного роста.
Поддержка профессионального развития и интеграция людей с ограниченными возможностями в рынок труда – один из важных приоритетов Yelo Bank. Мы уверены, что каждый человек должен иметь равные возможности для раскрытия своего потенциала. Именно поэтому банк продолжает реализовывать инициативы по созданию инклюзивной и доступной рабочей среды.
Участие Yelo Bank в подобных ярмарках вакансий уже стало традицией. Для молодых специалистов без опыта работы в банковской сфере мы реализуем образовательные программы и карьерные проекты, которые помогают получить практический опыт и дают возможность трудоустройства в Банке.
Следите за новыми возможностями на официальном сайте (yelo.az) и в социальных сетях «Yelo Team». Актуальные вакансии доступны по ссылке: https://bit.ly/3QKlq4d.
Вас интересуют услуги банка, а также срочный кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az