https://www.innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_17a49abfd8b33feb2655b79a2_o.jpg
Yelo Bank inklüziv iş mühitinin formalaşdırılmasını dəstəkləməyə və hər kəs üçün bərabər karyera imkanları yaratmağa davam edir. Bu istiqamətdə növbəti addım olaraq Bankın işəqəbul komandası, Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi, Azərbaycan Sahibkarlar Konfederasiyası və “Əlilliyi olan Şəxslərin Müstəqil Həyat Mərkəzi” İctimai Birliyinin təşkil etdiyi əmək yarmarkasında iştirak edib. Tədbir çərçivəsində namizədlərlə birbaşa görüşlər keçirərək bankda mövcud karyera imkanları və aktiv vakansiyalar barədə geniş məlumat verildi.
Yelo Bank əlilliyi olan şəxslərin peşəkar inkişafını və əmək bazarına inteqrasiyasını dəstəkləməyə xüsusi önəm verir. Bu səbəbdən, inklüziv və əlçatan iş mühiti yaratmaq istiqamətində fəaliyyətini davam etdirəcək.
Qeyd edək ki, Yelo Bank ölkəmizdə keçirilən əmək yarmarkalarında fəal iştirakını artıq bir ənənəyə çevirib. Bankda təcrübəsi olmayan gənclər üçün bir sıra karyera inkişafı layihələri təşkil olunur. Bu layihələr həm maarifləndirici, həm də real iş təcrübəsi qazandırmaqla yanaşı, seçilən iştirakçılara Bankda işə düzəlmək şansı da yaradır. Layihələr haqqında xəbərdar olmaq üçün Bankın rəsmi veb-saytını, həmçinin, “Yelo Team” sosial media hesablarını izləyə bilərsiniz. Aktiv vakansiyalarla tanış olmaq üçün: https://bit.ly/3QKlq4d

https://innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_17a49abfd8b33feb2655b79a2_o.jpg
Yelo Bank remains committed to fostering an inclusive work environment and ensuring equal career opportunities for all. As part of this commitment, the Bank's recruitment team participated in a job fair organized by the Ministry of Labor and Social Protection of the Population, the Confederation of Entrepreneurs of Azerbaijan, and the Public Union "Center for Independent Living of Persons with Disabilities." At the event, the team engaged in direct discussions with candidates and provided detailed information about current career opportunities and available positions at the Bank.
Yelo Bank places strong emphasis on supporting the professional development and integration of persons with disabilities into the workforce. The Bank will continue its efforts to create an inclusive and accessible work environment, ensuring equal opportunities for all talents.
Active participation in job fairs has become a tradition for Yelo Bank. Additionally, the Bank organizes various career development programs designed for young professionals with no prior banking experience. These initiatives offer not only educational and hands-on work experience but also the opportunity for selected participants to join the Bank's team.