https://www.innews.az/uploads/news/2022-02/_innews_58414eb2ea7cc232a8e245745_o.jpg
“Vergi xidməti işçilərinin peşə bayramı” münasibətilə Yelo Bank xüsusi kredit kampaniyası elan edir.
İstəklərini daha rahat reallaşdıra bilmələri üçün vergi işçilərinə nağd pul krediti zaminsiz və komissiyasız təklif edilir. Kampaniya çərçivəsində vergi işçiləri 30 000 manatadək nağd pul kreditini 48 aylıq maksimal müddətlə əldə edə biləcəklər.
Qeyd edək ki, Yelo Bank-da kredit götürmənin digər üstünlükləri filiala gəlmədən tam onlayn əldə etmək imkanı və çevik rəsmiləşdirmə prosesinin olmasıdır. Güzəştli krediti bankın rəsmi veb-saytı, mobil tətbiqi, eləcə də, sosial media hesabları vasitəsilə onlayn sifariş etmək mümkündür.

https://www.innews.az/uploads/news/2022-02/_innews_58414eb2ea7cc232a8e245745_o.jpg
Yelo Bank объявляет специальную кредитную акцию по случаю «Профессионального праздника работников налоговой службы».
Чтобы желания и цели наших клиентов осуществлялись максимально легко, кредиты наличными предлагаются налоговым служащим без поручителя и комиссии. В рамках кампании налоговики смогут получить кредит наличными до 30 тысяч манатов на максимальный срок 48 месяцев.
Отметим, что одними из других преимуществ получения кредита в Yelo Bank являются возможность получить полноценный кредит онлайн без посещения банка и гибкий процесс оформления. Заказать льготный кредит онлайн можно через официальный сайт банка, мобильное приложение, а также аккаунты в социальных сетях.