Birbank Private müştərilərinə eksklüziv xidmətlər və unikal imtiyazlar təklif etməyə davam edir. Belə ki, Birbank Private, PAŞA Travel və Visa şirkəti ilə əməkdaşlıq çərçivəsində Birbank Miles Dark kartına əlavə edilən yeniliklərlə səyahəti sevənlərə daha rahat və sərfəli istirahət imkanları təqdim edir.
Birbank Miles Dark istifadəçiləri artıq PAŞA Travel-dən keçən ödənişlərdə topladıqları milləri yalnız aviabiletlər üçün deyil, həm də otellərin, turların rezervasiyası, CİP/VİP zallara giriş, sürətli keçid, visa dəstəyi və avtomobil icarəsi kimi səyahət xidmətləri üçün də istifadə edə biləcəklər. Kart öz sahiblərinə Abu Dabi, Dubay və digər şəhərlərdə premium transfer xidmətlərindən, endirimlərdən və səyahətlə bağlı konsultasiyalardan yararlanmaq şansı da yaradır.
Yeniliklərdən biri də müştərilərin istifadəsinə verilən hədiyyə kartlarıdır. Birbank Private-in bütün imkanlarını özündə birləşdirən və keşbek və ya millər şəklində təklif olunan “Visa Infinite” kartlarını müştərilər öz yaxınlarına hədiyyə edə biləcəklər.
Bundan başqa Birbank Private müştəriləriləri Visa konsyerjin imtiyazlarından yararlanmaqla yanaşı öz şəxsi menecerlərinə müraciət edərək assistent xidməti ilə bu imtiyazları sifariş edə bilərlər. Bu xidmət müştərilərə transfer, sürətli keçid, CİP zallarına kimi bir çox xidmətlərdən onlayn istifadə üstünlüyü qazandırır.
Qeyd edək ki, bütün bu yeniliklər “Birbank Miles Dark Kartı ilə üfüqləri genişləndirin!” şüarı altında keçirilən tədbirdə müştərilərə təqdim olunub. Tədbir Birbank-ın İdarə Heyətinin üzvü Fərid Hidayətzadənin açılış nitqindən sonra, PAŞA Travel şirkətinin Gəlirlər üzrə Baş Direktoru Rüfət Bağırov, Visa-nın Azərbaycanda baş direktoru və regional meneceri Nurlan Hacıyev və brend səfiri Andrey Burlutskinin təqdimatları ilə davam edib. Tərəflər məhsulun üstünlükləri haqqında qonaqlara ətraflı məlumat verərək onların suallarını cavablandırıblar. Tədbirdə həmçinin, Birbank Private-in yeni filialının müştərilərin istifadəsinə verilməsi haqqında da məlumat verilib.
Müştəri məmnuniyyətini əsas prioritet kimi qəbul edən Birbank-ın fərdi bankçılıq xidmətləri artıq Birbank Private adı altında təqdim ediləcək. Birbank Private müştərilərə şəxsi yanaşma, etibarlı idarəetmə təklif edən və yüksək səviyyəli dəstək ilə onların maliyyə ehtiyaclarını rahat və effektiv şəkildə qarşılayan eksklüziv xidmətdir. Birbank Private xidmətləri ilə bağlı daha ətraflı məlumat üçün https://private.birbank.az/ saytına müraciət edə bilərsiniz.

Birbank Private continues to offer its clients exclusive services and unique privileges. In collaboration with PASHA Travel and Visa, Birbank Private introduces new enhancements to the Birbank Miles Dark card, providing travel enthusiasts with more comfortable and cost-effective travel opportunities.
Birbank Miles Dark users can now redeem the miles they earn through payments made via PASHA Travel not only for flight tickets but also for hotel bookings, tour reservations, CIP/VIP lounge access, fast-track services, visa assistance, and car rentals. The card also grants its holders access to luxury transfer services, discounts, and travel-related consultations in cities like Abu Dhabi, Dubai, and others.
One of the latest newness includes gift cards available to customers. Clients can now gift Visa Infinite cards, which combine all the features of Birbank Private, offering cashback or miles as part of their benefits.
Additionally, Birbank Private customers can not only benefit from the privileges of the Visa concierge service but also contact their personal managers to order these privileges through the assistant service. This service provides customers with the advantage of online access to various services, such as transfers, fast-track passes, and access to CIP lounges.
These new offerings were presented to clients during the event held under the slogan“Expand your travel experiences with the Birbank Miles Dark Card!” The event commenced with an opening speech by Farid Hidayatzada, Board member of Birbank and Chief Corporate Sales Officer, and continued with presentations by Rufat Baghirov, Chief Revenue Officer of PASHA Travel, Nurlan Hajiyev, Visa’s Senior Director and Country Manager for Azerbaijan, and brand ambassador Andrey Burlutsky. The representatives provided detailed insights into the product's advantages and answered guests’ questions. Additionally, it was announced that a new Birbank Private branch had been opened for customer use.
Birbank, which prioritizes customer satisfaction, will now offer its personalized banking services under the Birbank Private brand. Birbank Private is an exclusive service that provides clients with tailored solutions, reliable financial management, and high-level support to meet their financial needs efficiently and comfortably.