https://www.innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_0fbda975bd35f7cae44221ce8_o.jpg
Sizin yerli Avropa bankınız AccessBank, xidmət şəbəkəsini genişləndirmək və müştəri xidmətlərinin keyfiyyətini artırmaq məqsədilə Xaçmaz şəhərində yenilənmiş konseptli filialını istifadəyə verdiyini elan edir. Filialın yenilənməsi, AccessBank-ın müştəri xidmətlərinin təkmilləşdirilməsi strategiyasının mühüm bir hissəsidir.
Yenilənmiş filial, müasir tələblərə və innovativ həllərə uyğun olaraq dizayn edilib və N.Nərimanov küçəsi 215 ünvanında yerləşir. Yeni konseptdə əsas diqqət müştəri rahatlığına və sürətli, yüksək keyfiyyətli xidmətin təmin olunmasına yönəldilib. Burada müştərilərə kreditlər, o cümlədən mikro və aqro kreditlər, istehlak kreditləri, əmanətlərin yerləşdirilməsi, plastik kartların verilməsi, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və digər bank xidmətləri təklif olunur.
"AccessBank ötən ildən filial şəbəkəsinin aktiv genişləndirilməsinə başlayıb və filialların sayını 35-ə çatdırıb. 2025-ci il ərzində də biz Azərbaycanın müxtəlif regionlarında istehlakçılara və bizneslərə müasir və keyfiyyətli maliyyə xidmətləri təklif etməyə davam edəcəyik. Yeni konseptli Xaçmaz filialının istifadəyə verilməsi, ölkə miqyasında müştərilərimizə ən müasir bank xidmətlərini təqdim etmək hədəfimizə bir addım daha irəliləməyimiz deməkdir", - deyə AccessBank-ın İdarə Heyətinin Sədri Davit Tsiklauri bildirib.

AccessBank открыл обновленный филиал в Хачмазе
Ваш местный европейский банк – AccessBank, с целью расширения сети обслуживания и повышения качества клиентских услуг, открыл обновленный в соответствии с новой концепцией филиал в Хачмазе. Новый филиал был спроектирован с учетом современных требований и инновационных решений и расположен по адресу: улица Н. Нариманова, 215.
Основной акцент новой концепции — это безупречный комфорт клиентов и обеспечение оперативного и качественного обслуживания. В обновленном филиале доступны широкий спектр услуг, включая кредиты (микро- и агрокредиты, потребительские кредиты), размещение вкладов, выдача пластиковых карт, денежные переводы, обмен валюты и множество других финансовых услуг.
"С прошлого года AccessBank активно расширяет свою сеть филиалов, доведя их число до 35. В 2025 году мы продолжим предлагать нашим клиентам лучшие финансовые решения как для частных лиц, так и для бизнеса в различных регионах Азербайджана. Открытие обновленного филиала в Хачмазе - это еще один шаг к достижению нашей цели - предоставление самых современных и удобных банковских услуг по всей стране", - сказал председатель правления AccessBank Давид Циклаури.