https://www.innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_0fbda975bd35f7cae44221ce8_o.jpg
Sizin yerli Avropa bankınız AccessBank, xidmət şəbəkəsini genişləndirmək və müştəri xidmətlərinin keyfiyyətini artırmaq məqsədilə Xaçmaz şəhərində yenilənmiş konseptli filialını istifadəyə verdiyini elan edir. Filialın yenilənməsi, AccessBank-ın müştəri xidmətlərinin təkmilləşdirilməsi strategiyasının mühüm bir hissəsidir.
Yenilənmiş filial, müasir tələblərə və innovativ həllərə uyğun olaraq dizayn edilib və N.Nərimanov küçəsi 215 ünvanında yerləşir. Yeni konseptdə əsas diqqət müştəri rahatlığına və sürətli, yüksək keyfiyyətli xidmətin təmin olunmasına yönəldilib. Burada müştərilərə kreditlər, o cümlədən mikro və aqro kreditlər, istehlak kreditləri, əmanətlərin yerləşdirilməsi, plastik kartların verilməsi, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və digər bank xidmətləri təklif olunur.
"AccessBank ötən ildən filial şəbəkəsinin aktiv genişləndirilməsinə başlayıb və filialların sayını 35-ə çatdırıb. 2025-ci il ərzində də biz Azərbaycanın müxtəlif regionlarında istehlakçılara və bizneslərə müasir və keyfiyyətli maliyyə xidmətləri təklif etməyə davam edəcəyik. Yeni konseptli Xaçmaz filialının istifadəyə verilməsi, ölkə miqyasında müştərilərimizə ən müasir bank xidmətlərini təqdim etmək hədəfimizə bir addım daha irəliləməyimiz deməkdir", - deyə AccessBank-ın İdarə Heyətinin Sədri Davit Tsiklauri bildirib.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-02/_innews_0fbda975bd35f7cae44221ce8_o.jpg
Your local European bank, AccessBank, with the goal of expanding its service network and enhancing the quality of customer services, has opened an updated branch in Khachmaz, designed in line with the new concept. The new branch was developed with consideration of modern requirements and innovative solutions and is located at: N. Narimanov Street, 215.
The main focus of the new concept is ensuring unmatched customer comfort and providing efficient and high-quality service. The updated branch offers a wide range of services, including loans (micro and agro loans, consumer loans), deposit placement, issuance of plastic cards, money transfers, currency exchange, and many other financial services.
"AccessBank has been actively expanding its branch network since last year and has increased the number of branches to 35. Throughout 2025, we will continue to offer modern and high-quality financial services to consumers and businesses in various regions of Azerbaijan. The launch of the new concept Khachmaz branch means that we are one step closer to our goal of providing the most modern banking services to our customers nationwide," said Davit Tsiklauri, Chairman of the Board of Directors of AccessBank.