https://www.innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_4209025f6d1f8294847fcbda9_o.jpg
Bu il də sərfəli qiymətləri ilə abunəçilərinə ən yaxın olan mobil operator “Nar” və Milli İnternet Mükafatı “Netty” internetin Azərbaycan seqmentində həyata keçirilən rəqəmsal təşəbbüsləri mükafatlandırdı. Elm, maliyyə, innovasiya, səhiyyə, turizm, kimi geniş spektri əhatə edən müsabiqədə 200-dən çox layihə 9 nominasiya və 27 alt nominasiya üzrə qeydiyyatdan keçmişdi.
Finalçılar həm “Netty” ekspertlərinin, həm də internet istifadəçilərinin onlayn səsverməsi əsasında müəyyən edildi. Mükafata namizədlərin və ekspertlərin, eləcə də tanınmış simaların iştirak etdiyi mükafatanlandırma mərasimində 21 qalib layihə bəlli oldu. Qalib layihələr haqqında ətraflı məlumatı netty.az səhifəsindən öyrənə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, hər il “Nar”-ın baş tərəfdaşlığı ilə keçirilən “NETTY” Milli İnternet Mükafatı 20 ildir ki, internetin Azərbaycan seqmentində həyata keçirilən müxtəlif layihələri tanıdır və mükafatlandırır. “Netty” mükafatı ilə tərəfdaşlıq “Nar”ın Korporativ Sosial Məsuliyyət strategiyasının təhsil və maarif istiqamətinə uyğun olaraq həyata keçirilir. “Nar”ın KSM layihələri haqqında daha ətraflı nar.az səhifəsindən öyrənə bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_4209025f6d1f8294847fcbda9_o.jpg
В этом году самый выгодный мобильный оператор «Nar» и Национальная интернет-премия «Netty» наградили цифровые инициативы, реализованные в азербайджанском сегменте интернета. Конкурс охватил широкий спектр направлений, таких как наука, финансы, инновации, здравоохранение и туризм. В нем было зарегистрировано более 200 проектов по 9 номинациям и 27 подноминациям.
Финалисты были определены на основе оценок экспертов «Netty» и онлайн-голосования интернет-пользователей. На церемонии награждения, в которой приняли участие номинанты, эксперты и известные представители интернет-сообщества, были объявлены 21 победитель проекта. Подробную информацию о победивших проектах можно найти на сайте netty.az.
Следует отметить, что ежегодная Национальная интернет-премия «Netty», проводимая в партнерстве с «Nar», уже 20 лет освещает и награждает различные проекты азербайджанского интернет-сегмента. Партнерство с премией «Netty» соответствует стратегии корпоративной социальной ответственности (КСО) «Nar», направленной на поддержку образования и просвещении. Подробнее о КСО проектах «Nar» можно узнать на сайте nar.az.