https://www.innews.az/uploads/news/2024-11/_innews_450a66d2252bc6e552a86d330_o.jpg
FCHAIN Türkiyənin direktoru Münəvvər Polat Çətin və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə menecer Günel Musa Türkiyənin İstanbul şəhərində keçirilən “Logitrans” sərgisində “Financial Chain Corporation”ı təmsil ediblər.
“Logitrans” sərgisi hər il Türkiyənin İstanbul şəhərində keçirilən beynəlxalq logistika və nəqliyyat sərgisidir. Bu, Avrasiya regionunda nəqliyyat, logistika və təchizat zəncirinin idarə edilməsinə həsr olunmuş aparıcı tədbirlərdən biridir. Sərgi adətən ekspeditorluq, nəqliyyat xidmətləri, anbar və logistika texnologiyaları daxil olmaqla müxtəlif sektorlardan şirkətləri, peşəkarları və maraqlı tərəfləri cəlb edir.
Tədbir logistika və nəqliyyat sahələrində şəbəkə qurmaq, innovasiyaları nümayiş etdirmək və tendensiyaları müzakirə etmək üçün imkanlar təqdim edib. İştirakçılar arasında tez-tez hava, dəniz, avtomobil və dəmir yolu daşımalarında ixtisaslaşan şirkətlər, eləcə də təchizat zəncirinin səmərəli idarə edilməsi üçün həllər təklif edən texnologiya təminatçıları olub.
FCHAIN komandası 2002-ci ildən 15 ölkədə fəaliyyət göstərən şirkətin fəaliyyəti haqqında geniş məlumat verərək sərgidə uğurlu netvörkinqdə iştirak ediblər.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-11/_innews_450a66d2252bc6e552a86d330_o.jpg
Директор FCHAIN Турция Муневвер Полат Четин и менеджер по связям с общественностью Гюнель Муса представили Financial Chain Corporation на выставке Logitrans в Стамбуле (Турция).
Выставка Logitrans – это международная выставка логистики и транспорта, которая ежегодно проходит в Стамбуле, Турция. Это одно из ведущих мероприятий в Евразийском регионе, посвященное транспорту, логистике и управлению цепочками поставок. Обычно выставка привлекает компании, специалистов и заинтересованные стороны из различных секторов, включая экспедирование грузов, транспортные услуги, складирование и логистические технологии.
Мероприятие предоставило возможности для нетворкинга, демонстрации инноваций и обсуждения тенденций в логистической и транспортной отраслях. Среди участников часто встречаются компании, специализирующиеся на воздушных, морских, автомобильных и железнодорожных перевозках, а также поставщики технологий, предлагающие решения для эффективного управления цепочками поставок.
Команда FCHAIN провела плодотворный нетворкинг на выставке, предоставив обширную информацию о деятельности компании, работающей с 2002 года в 15 странах мира.